PL / EN
KORAL – NAJMODNIEJSZY KOLOR LATA

KORAL – NAJMODNIEJSZY KOLOR LATA

Koral – oto najgorętszy trend w makijażu na letni sezon!

 

W sezonie lato 2017 nie będziemy nosić wyłącznie koralowych ubrań i dodatków. Ten odcień to największy hit działu make-up i manicure!

Trendy makijaż wiosna lato 2017

Lucia Pica, CHANEL Global Creative Makeup and Color Designer, nie może się mylić. Ekspertka paryskiej marki, tworząc kolekcję makijażu cruise 2017, postawiła właśnie na energetyczny miks różu i oranżu. Ten kojarzący się z egzotycznymi wakacjami odcień doskonale sprawdzi się w makijażu na lato – efekt będzie świeży, dziewczęcy, a jednocześnie zalotny i nonszalancki. Po koral, oprócz CHANEL, sięgnęły również takie marki, jak Kenzo, Blumarine, Cushnie Et Ochs czy Cividini. Na pokazach tych domów mody widziałyśmy koralowe powieki, policzki i usta, ale też paznokcie.

Makijaż z pokazu Cividini (fot. East News)

Dla zwolenniczek klasyki wystarczy koralowy akcent na powiece i usta lub kości policzkowe w subtelnym odcieniu, dla fanek odważnych rozwiązań, polecamy grube kreski na górnej powiece jak u Cividini oraz kolorowe skronie jak u Kenzo.

W albumie trendów znajdziecie gotowe propozycje makijażowe od największych marek, ale i kosmetyki, dzięki którym wykonacie koralowe make-up i manicure. Zainspirujcie się!

video

MIU MIU JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: makijaż | trendy | lato 2017 | TRENDY |

podobne artykuły