PL / EN
KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ SUKIENKĘ ANI KUCZYŃSKIEJ

KONKURS „Z KOLEKCJI PROJEKTANTA” – WYGRAJ SUKIENKĘ ANI KUCZYŃSKIEJ

Sukienka UNKNOWN PLEASURES LONG  z jesienno-zimowej kolekcji Glowing in the Dark 13/14 Ani Kuczyńskiej może być Twoja! Sprawdź szczegóły.

Jesienno-zimowa kolekcja Ani Kuczyńskiej  - Glowing in the Dark 13/14 Światła Nocy - inspirowana jest nurtem nowej fali w kinie francuskim, muzyką punk i new wave. Muzami kolekcji są Brigitte Bardot, Alain Delon, Patti Smith i Robert Mapplethorpe – ich wyzwolona bezkompromisowość i swobodna elegancja.

 

 

Kolorami kolekcji są czerń – kolor nocy, granat – kolor nieba i czerwień – hołd dla filmu „Propaganda” Jean Luc Dodarda z Brigitte Bardot w roli głównej. Golfy, kimonowe rękawy, długości mini, midi i maxi, elastyczny jedwab, szyfon/welur, bawełny i błyszczące ortaliony tworzą nowoczesną, tajemniczą sylwetkę.

 

 

 

UWAGA! KONKURS! 

 

Wspólnie z projektantką, Anią Kuczyńską, przygotowaliśmy konkurs dla wszystkich miłośniczek minimalistycznego designu. Wystarczy do 03.01.2014 r. do godz. 23:59 odpowiedzieć na pytanie : Która z powyżej wymienionych postaci (muz kolekcji Glowing in the Dark 13/14 Światła Nocy) jest Ci najbliższa i dlaczego? Warunkiem udziału w konkursie jest także zapisanie się do newslettera (link).

 

 

Jest o co walczyć, bo nagroda to wykonana z wysokogatunkowej bawełny, w rozmiarze uniwersalnym z doszytym srebrnym logiem projektantki, sukienka UNKNOWN PLEASURES LONG z jesienno-zimowej kolekcji. Na zgłoszenia z danymi do wysyłki czekamy pod adresem konkurs@lamode.info. Regulamin konkursu znajdziecie tu.

 

 

Jak zwykle liczymy na Wasze kreatywne podejście, powodzenia!

 

 

 

Ania Kuczyńska Glowing in the Dark sukienka konkurs

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Ania Kuczyńska Glowing in the Dark | konkurs Ania Kuczyńska | konkurs | konkus z kolekcji projektanta | Ania Kuczyńska Glowing in the Dark sukienka |

podobne artykuły