PL / EN
KONKURS – WYGRAJ TORBĘ SŁOŃ TORBALSKI

KONKURS – WYGRAJ TORBĘ SŁOŃ TORBALSKI

Czy pamiętacie, jaką najdziwniejszą rzecz zdarzyło się Wam nosić w torebce? Zaskoczcie nas odpowiedziami biorąc udział w naszym konkursie organizowanym z marką Słoń Torbalski

O kobiecych torebkach, a właściwie ich zawartości krążą już legendy. Nikt nie jest w stanie zrozumieć, w jaki sposób potrafimy w nich pomieścić tyle gadżetów, oczywiście wszystkich niezbędnych. Czy to nasza wyjątkowa umiejętność, czy może bardziej zasługa praktycznej torby? Polska marka Słoń Torbalski rozumie potrzeby kobiet, dlatego w swojej ofercie pięciu stałych kolekcji: SŁOŃ, CITY, FOLK ROUND i S-COOL posiada duży wybór kobiecych modeli – od wersji mini po maksi, a jedna z nich może być Twoja! Poczuj idealne połączenie pasji tworzenia i najwyższej jakości wykonania!

 

 

UWAGA, KONKURS!


Wraz z marką Słoń Torbalski przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy konkurs. Aby wziąć w nim udział wystarczy do 24 października 2012 r. do godziny 23.59 na adres konkurs@lamode.info wysłać odpowiedź na konkursowe pytanie, które brzmi:

 

Co najbardziej zabawnego zdarzyło Ci się nosić w torebce?


Liczymy nie tylko na dużą ilość zgłoszeń, ale przede wszystkim na ich oryginalność. Same jesteśmy kobietami i dobrze wiemy, co potrafimy ukryć w swojej torebce. Zaskoczcie nas!

 

konkurs Słoń Torbalski

fot. materiały prasowe/ torba Sketch1 - nagroda w konkursie


 

 

Wyniki konkursu opublikujemy 26. października 2012r. na łamach WWW.LAMODE.INFO.

 

Uwaga! Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest podanie adresu korespondencyjnego, numeru kontaktowego oraz zapisanie się do newslettera LAMODE.INFO.

 

Regulamin konkursu dostępny tutaj.

 

 

słoń torbalski

 

 

Zobacz też inne propozycje toreb marki Słoń Torbalski w naszej galerii!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Słoń Torbalski | konkurs |

podobne artykuły