Logotyp serwisu lamode.info
KONKURS - WAKACYJNA METAMORFOZA Z PANTENE PRO-V!

KONKURS - WAKACYJNA METAMORFOZA Z PANTENE PRO-V!

Weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne zestawy kosmetyków Pantene Pro-V Zdrowy Kolor. Dowiedz się więcej!

Dzięki koloryzacji włosów w zaledwie kilka chwil możemy zmienić się nie do poznania. Pozytywny, wakacyjny przypływ energii spowodowany nowym kolorem włosów nie zawsze jednak idzie w parze z ich dobrą kondycją. Farbowane włosy bywają przesuszone, stają się matowe  oraz mniej podatne na stylizację. Wydawałoby się, że przywrócenie im  pięknego wyglądu jest czasochłonne. Dzięki ekspertom Pantene Pro-V ten problem odchodzi jednak w zapomnienie! Linia Pantene Pro-V Zdrowy Kolor poprawia kondycję włosów farbowanych, przywracając im naturalny połysk, a serum 3-Minutowa Metamorfoza sprawia, że włosy odzyskują zdrowy wygląd , jak przed koloryzacją w zaledwie kilka chwil!

 

tl_files/COMMUNITY/KONKURSY/PANTENE/Pantene_models_1.jpgfot. materiały promocyjne

 

Chyba każda nas lubi od czasu do czasu zmienić coś w swoim wyglądzie. Szczególnie lubimy te metamorfozy, które dają widoczny efekt w krótkim czasie. Nic więc dziwnego, że jedną z najczęstszych zmian, jakim poddają się kobiety jest… koloryzacja!  Niestety ma ona nie tylko same zalety. Niedługo po farbowaniu powierzchnia włosa może stać się chropowata i niemiła w dotyku. Dzieje się tak dlatego, że włosy po koloryzacji mają inną strukturę niż włosy niefarbowane. Są one przede wszystkim pozbawione swojej naturalnej powłoki lipidowej, tzw. warstwy F, czyli przypominającej wosk substancji odpowiedzialnej za zdrowie, połysk oraz odczuwalną w dotyku miękkość włosów.

 

tl_files/COMMUNITY/KONKURSY/PANTENE/Pantene_models_2.jpgfot. materiały prasowe

 

Z pomocą przychodzi intensywne serum Pantene Pro-V 3-Minutowa Metamorfoza, które potrzebuje zaledwie kilku chwil, by przywrócić włosom farbowanym zdrowy wygląd sprzed koloryzacji. Dzięki unikalnej formule, serum imituje zniszczoną podczas koloryzacji naturalną lipidową powłokę ochronną włosa, tzw. warstwę F. Intensywna formuła serum jest tak efektywna, że wystarczy regularnie stosować raz na dwa tygodnie. Serum sprawia, że włosy farbowane są lśniące, miękkie w dotyku oraz bardziej odporne na uszkodzenia spowodowane szczotkowaniem i stylizacją.

 

UWAGA KONKURS!

 

Opisz swoją największą (najlepszą Twoim zdaniem) metamorfozę związaną z koloryzacją włosów oraz odpowiedz na pytanie jak nazywa się warstwa, którą imituje serum Pantene Pro-V 3-minutowa Metamorfoza?

a) warstwa F,
b) warstwa Z,
c) warstwa T.

 

tl_files/COMMUNITY/KONKURSY/PANTENE/Pantene_Zdrowy_Kolor_wyspa.jpgfot. materiały prasowe / zestaw kosmetyków Pantene Pro-V Zdrowy Kolor


Inspiracji szukajcie na www.pantene.pl. 10 osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie oraz zainspirują nas najciekawszymi opisami metamorfoz nagrodzimy zestawami kosmetyków Pantene Pro-V Zdrowy Kolor. Dodatkowo najciekawsze zgłoszenia opublikujemy na www.lamode.info.

 

Odpowiedzi, wraz z adresem korespondencyjnym i numerem telefonu prosimy wysyłać na adres: konkurs@lamode.info. Konkurs trwa od 18.07.2011 do 31.07.2011. Wyniki konkursu ogłosimy najpóźniej 07.08.2011.

 

tagi: konkurs | Pantene Pro-V Zdrowy Kolor | fryzury | pielęgnacja |

podobne artykuły