PL / EN
KONKURS TK MAXX NA ŚWIĘTA: ZNAJDŹ WOREK Z PREZENTAMI

KONKURS TK MAXX NA ŚWIĘTA: ZNAJDŹ WOREK Z PREZENTAMI

Takiego worka z prezentami i takiej akcji świątecznej jeszcze nie widzieliście!

W TK Maxx Święta trwają cały rok! W sklepach pojawił się niezwykły gość – Worecki, czyli Niezwykły Worek na Prezenty, który zaprasza do wzięcia udziału w świątecznym konkursie marki. Klienci, którzy wykażą się spostrzegawczością i jako pierwsi odnajdą ukryte w TK Maxx Niezwykłe Worki będą mogli cieszyć się oryginalnymi upominkami przez kolejnych 12 miesięcy!

TK MAXX – ŚWIĄTECZNA KAMPANIA

Bohaterem świątecznego spotu TK Maxx jest Niezwykły Worek Na Prezenty zwany Woreckim, który odnaleziony przez wyjątkowo sprytną klientkę, trafia do jej domu i staje się ukochanym pupilem rodziny. Worecki przez kolejnych 12 miesięcy nie opuszcza spostrzegawczej klientki i towarzysząc jej cały rok, obdarowuje ją wyjątkowymi upominkami. Reklama ukazuje niekończące się możliwości prezentowe – od klasycznych po zupełnie nieoczekiwane. W ten sposób marka pragnie zaprosić swoich klientów do niesamowitej zabawy konkursowej, jaką jest poszukiwanie Woreckiego w sklepach TK Maxx oraz sprawianie radości najbliższym poprzez obdarowywanie ich wymarzonymi prezentami.

TK MAXX – ŚWIĄTECZNY KONKURS

Na czym polega konkurs TK Maxx? W sklepach na terenie Polski zostaną ukryte worki w czerwono-białe paski. Osoby, które wykażą się spostrzegawczością oraz refleksem i znajdą je jako pierwsze wygrają wyjątkowy prezent – przez cały rok co miesiąc będą otrzymywać od TK Maxx pudełka upominkowe pełne niesamowitych niespodzianek od TK Maxx. Dzięki temu wyjątkowa magia prezentowych możliwości trwa i trwa, aż do następnych Świąt! Ułatwieniem w poszukiwaniu magicznego, świątecznego worka Woreckiego będą wskazówki pojawiające się na profilu TK Maxx na Facebooku!

„Uwielbiamy zaskakiwać naszych klientów. Tym razem pozytywnych emocji dostarczy wyjątkowy konkurs. Wprost nie możemy się doczekać, kiedy Niezwykłe Worki na Prezenty ukryte na terenie naszych sklepów znajdą się w rękach laureatów, a tym samym magia obdarowywania z TK Maxx zagości w ich domach przez cały rok” – mówiła Deborah Dolce, dyr. Marketingu TK Maxx.

Gotowi na pełne wrażeń poszukiwania Woreckiego? Zainspirujcie się spotem TK Maxx i do dzieła!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: święta | konkurs | prezenty | TK MAXX |

podobne artykuły