PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KOLOROWE PLECAKI OD DEEZEE

KOLOROWE PLECAKI OD DEEZEE

Znudziły Wam się torby i torebki? Ostatnio zapomniane plecaki wróciły do łask i są jednymi z najmodniejszych dodatków sezonu. Zobaczcie najnowsze propozycje od marki Deezee!

To, że lubiły górskie wspinaczki i upodobały sobie szafy alpinistów, czy harcerzy, nie jest żadnym zaskoczeniem. Od zawsze uwielbiały je subkultury, a nie przepadały za nimi dzieci, bo przypominały im o szkolnych obowiązkach. Jeszcze niedawno, moda także nie witała ich z otwartymi rękami. Zdominowane przez torby i torebki, usunęły się w kąt i raczej nie chciały o sobie przypominać. 

 

Ostatnimi czasy uległo to zmianie. Plecaki stały się pierwszoplanowymi bohaterami letnich festiwali i coraz częściej zaczęto je nosić na co dzień. Okazuje się, że to, co modne, może być również wygodne i funkcjonalne.


Kolorowe, oryginalne plecaki pojawiły się w najnowszej ofercie DeeZee. Znalazły się na nich wzory takie jak m.in. czaszki i róże, muffiny, jaskółki, popartowe komiksy i azteckie motywy. Dodatkowym atutem jest ich przystępna cena – 109 zł.

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: placaki | placaki Deezee | Deezee |

podobne artykuły