PL / EN
KOLEKCJA OBUWIA CHARLOTTE OLYMPIA – ZNAKI ZODIAKU

KOLEKCJA OBUWIA CHARLOTTE OLYMPIA – ZNAKI ZODIAKU

Charlotte Dellal musi być marzycielką skoro po inspiracje sięgnęła aż do kosmosu. Zobaczcie jej najnowszą kapsułową kolekcję obuwia i kopertówek, dla autorskiej marki Charlotte Olympia, która dedykowana jest znakom zodiaku.

Ona wciąż zaskakuje! Po rozchwytywanych na świecie kocich loafersach, autorstwa Charlotte Dellal działającej pod marką Charlotte Olympia, przyszedł czas na kolejne pomysłowe akcesoria. Tym razem mała, kapsułowa kolekcja brytyjskiej projektantki inspirowana jest znakami zodiaku. Dwanaście znanych nam symboli pojawiło się zarówno na modnych wciąż loafersach, które są świetną alternatywą dla balerinek, ale także na bliźniaczo podobnych kopertówkach. Każdy ze znaków ma, więc swój kolor i błyszczącą podobiznę wykonaną z kryształków Swarovskiego.

 

Kolekcja do sprzedaży trafi już na początku kwietnia i dostępna będzie w dwóch butikach projektantki, w internetowym sklepie jej marki oraz na net-a-porter.com. Za buty z kolekcji Zodiac zapłacimy 696$, zaś kopertówka kosztować będzie 1025$.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Charlotte Olympia | Charlotte Dellal | kolekcja wiosna lato 2013 |

podobne artykuły