PL / EN
KOLEKCJA DIANE VON FURSTENBERG DLA MARKI ROXY

KOLEKCJA DIANE VON FURSTENBERG DLA MARKI ROXY

Kiedy wielka moda spotkała młodzieńcze szaleństwo. Efekty współpracy projektantki Diane von Furstenberg i surferskiej marki Roxy już wiosną trafią do sklepów. Sprawdźcie szczegóły!

Każda kolaboracja wielkich marek z tymi mniejszymi, lub ze znanymi osobami, wzbudza wielkie zainteresowanie. Podobnie jest z najnowszą współpracą Diane von Furstenberg, która wprawdzie ogłoszona została już w ubiegłe wakacje, ale dopiero teraz będziemy mogli zobaczyć jej efekty. Limitowana kolekcja 35 plażowych projektów do sprzedaży trafi już 7 marca. Dostępna będzie w wybranych sklepach Roxy a także na stronie internetowej marki.

 

„DVF loves Roxy” będzie łączyć w sobie styl surferski, typowy dla młodzieżowego brandu i charakterystyczne printy von Furstenberg. Znajdziemy w niej m.in. kostiumy kąpielowe, szorty czy torby plażowe, których ceny rozpoczynają się już od 38$. Wśród projektów jest również limitowana ilość desek surfingowych. Pod tym linkiem możecie zobaczyć jak prezentują się w oficjalnym zwiastunie kolaboracji.

 

Co myślicie o tej współpracy? Warto dodać, że Diane von Furstenberg stworzyła już wcześniej kolekcje dla takich marek jak m.in. Gap i sieci Target.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Diane von Furstenberg | Roxy |

podobne artykuły