PL / EN
KIT HARINGTON W MĘSKIEJ KAMPANII JIMMY CHOO

KIT HARINGTON W MĘSKIEJ KAMPANII JIMMY CHOO

Znamy już nową twarz męskiej kampanii marki Jimmy Choo. Wybór padł na brytyjskiego aktora, Kita Haringtona, znanego przede wszystkim z serialu „Gra o tron”.

Kilka dni temu, informowaliśmy Was o obecnej sytuacji znanej brytyjskiej marki Jimmy Choo. Jak podają źródła, firma specjalizująca się w luksusowych dodatkach, nie do końca radzi sobie na rynku. Współpracownicy marki zapewniają jednak, że podejmą odpowiednie kroki, by „znacząco wpłynąć na rozwój firmy”. Jak widać, na pierwsze działania nie musieliśmy długo czekać, bo już wkrótce, w kampanii na sezon jesień zima 2014/2015, zobaczymy brytyjskiego aktora Kita Haringtona.

 

27-latek, znany z roli Jona Snow w popularnym serialu „Gra o tron” został twarzą pierwszego męskiego zapachu Jimmy Choo Man. Co więcej, będzie promował obuwie, torby znanej marki oraz pierwszą męską kolekcję okularów przeciwsłonecznych, która powstała w kolaboracji z marką Carrera.

 

Biorąc pod uwagę rosnącą popularność młodego aktora oraz imponującą liczbę fanów serialu HBO, wybór Haringtona na twarz marki może się okazać doskonały w strategii jej promocji. Co na tę współpracę powiedział sam główny bohater?

 

„Byłem niesamowicie podekscytowany faktem, że wybrano mnie na nową twarz tak prestiżowej marki oraz do odegrania roli, która definiuje mężczyznę Jimmy Choo” – wyznał brytyjski aktor.

 

„Kit doskonale uosabia mężczyznę marki Jimmy Choo. Posiada naturalną i intrygującą męskość i niewymuszony styl. Jego opanowane nastawienie i uwodzicielska zmysłowość odzwierciedlają cechy prawdziwego brytyjskiego gentlemana” – powiedziała dyrektor kreatywna marki, Sandra Choi.

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Kit Harington | Carrera | Kit Harington Jimmy Choo | Jimmy Choo kampania |

podobne artykuły