PL / EN
KIM KARDASHIAN I KANYE WEST W OKŁADOWEJ SESJI DLA VOGUE US - WSZYSTKIE ZDJĘCIA

KIM KARDASHIAN I KANYE WEST W OKŁADOWEJ SESJI DLA VOGUE US - WSZYSTKIE ZDJĘCIA

Stało się! Kim Kardashian doczekała się swojej okładki dla Vogue. Wraz z narzeczonym Kanye Westem pojawiła się w kwietniowym wydaniu amerykańskiej edycji magazynu. Zobaczcie wszystkie zdjęcia z sesji!

Marzy im się ślub w Wersalu i bycie najsłynniejszą parą na świecie. O ile męska część tego duetu na swoim koncie ma pokaźną ilość statuetek Grammy, o tyle osiągnięcia damskiej są bardzo wątpliwe. Dlatego nic dziwnego, że reakcje internautów były natychmiastowe – okładka z Kim Kardashian i Kanye Westem doczekała się największej ilości przeróbek w historii amerykańskiego Vogue! W dodatku wielu czytelników zrezygnowało z prenumeraty magazynu, w tym także znane gwiazdy, które publicznie wyrażały swoje niezadowolenie.

 

Choć od dawna krążyły plotki o tym, że muzyk próbuje przekonać do takiego pomysłu swoją znajomą Annę Wintour, to niewiele osób wierzyło, że mu się uda. Choć Annie Leibovitz, która jest autorką okładkowej sesji, jak zawsze spisała się świetnie, redakcji zarzuca się tanią kontrowersję i obniżanie poziomu. Teraz redaktor naczelna dementuje wszystkie spekulacje zapewniając, że nic takiego, jak proszenie o okładkę, nie miało miejsca, a wybór Kardashian i Westa był naturalny – on jest niesamowitym artystą i prowokatorem, a ona wykazała się ogromną odwagą tworząc sobie miejsce w ostrym świetle jupiterów i światowego zainteresowania.

 

Zobaczcie wszystkie zdjęcia Kim i Kanye z kwietniowego wydania Vogue US, który określił ich najbardziej komentowaną parą na świecie. To także debiutancka sesja ich córeczki North West, ponieważ szczęśliwa rodzina w „biblii mody” pojawiła się w komplecie. W galerii znajdziecie także prywatne zdjęcia narzeczonych.

 

Koniecznie obejrzyjcie także wideo zza kulis!

 

źródło: youtube.com

 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Kanye West | Vogue | Vogue US | Anna Wintour | Annie Leibovitz | North West | KIM KARDASHIAN |

podobne artykuły