PL / EN
KENZO x H&M

KENZO x H&M

To oficjalne! Poznajcie szczegóły współpracy!

Kenzo jest kolejnym domem mody, który stworzy ekskluzywną kolekcją dla marki H&M!

 

Po ultrakobiecym glamour w wydaniu Oliviera Rousteinga z Balmain czas na zmianę nurtu! Szwedzka marka do swojego portfolio kolaboracji z czołowymi domami mody dopisuje obecnie Kenzo i już po pierwszych zajawkach widać, że będzie dużo zwierzęcych i florystycznych printów, odważnych deseni oraz kolorystycznych koktajli. Energia, kreatywność i zabawa modą to główne cechy linii, którą stworzą dla H&M Carol Lim i Humberto Leon, dyrektorzy kreatywni paryskiego domu mody.

 

Nie możemy się doczekać, żeby podzielić się z całym światem efektami współpracy KENZO x H&M przepełnionej całą ich wyobraźnią, zabawą i miłością do mody” – powiedziała o projektantach Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor H&M. Duet Lim & Leon również nie kryje ekscytacji z nowego projektu: „Poprzez współpracę z H&M chcemy wdrażać ambitne plany, przesuwać granice i rozpowszechniać nową energię KENZO każdemu na całym świecie”.

 

Ekskluzywna kolekcja KENZO x H&M złożona z linii damskiej, męskiej i akcesoriów będzie miała swoją sprzedażową premierę 3 listopada 2016 roku w 250 wybranych sklepach oraz online. Odliczamy!

 

KENZO x H&M (fot. materiały prasowe)


video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Kenzo | H&M |

podobne artykuły