PL / EN
CHLOE GIRL – OLIVIA KIJO

CHLOE GIRL – OLIVIA KIJO

Nasza czwarta Chloe Girl wypełnia kwestionariusz i inspiruje stylizacją - sprawdźcie!

Przedstawiamy ostatnią odsłonę cyklu "CHLOE GIRL", w którym prezentujemy cztery Polki utożsamiające, naszym zdaniem, ducha paryskiej marki. Czwartą z nich jest Olivia Kijo, autorka bloga oliviakijo.com. Poznajcie sylwetkę "dziewczyny Chloe", zobaczcie, jak polska blogerka interpretuje najważniejsze atrybuty domu mody w kwestionariuszu i sprawdźcie, jak inspiruje stylizacją!

 

Zapytana o kobietę Chloe, Gaby Aghion, założycielka francuskiego domu mody odpowiedziała: „Nie ma kobiety Chloe. Ale jest ona typową Paryżanką. Paryż to miasto, które emanuje czymś ważnym”. Gdybyśmy jednak chcieli zdefiniować taką osobę, z pewnością zaczęlibyśmy od samej Gaby – jej estetyki, stylu życia, podejścia do rzeczywistości i oczywiście stosunku do mody. Chloe Girls, bo takim mianem dzisiaj określa się dziewczyny utożsamiające ducha marki, są kobiece w nieoczywisty sposób, odrzucają sztuczność na rzecz naturalności i prostoty. Ubierają się szykownie, ale w nonszalancki, ponadczasowy sposób, a odzież ma wyrażać ich osobowość. Są nowoczesne i inteligentne oraz, co istotne, nie spoglądają w metrykę, ponieważ zawsze pozostają pełne energii i młode duchem.

 

 

 

1. PARYSKI SZYK… to pewność siebie, zmysłowość i nonszalancja. 

 

2. KWINTESENCJA KOBIECOŚCI… to połączenie naturalności i pewności siebie. Kobieta, która zna swoją wartość, emanuje pozytywną energią. Pielęgnowanie tych cech to z pewnością klucz do sukcesu. Kobiecość nie jest w żaden sposób związana z noszeniem sukienek czy spodni.

 

3. NATURALNA …piękna. W dobie dzisiejszych czasów naturalność odeszła na dalszy plan. Warto pielęgnować to, co w nas najpiękniejsze i co pozwala nam zaakceptować siebie.

 

4. NIEZALEŻNA… to kobieta, która zna swoją wartość, wie czego chce w życiu i osiąga to. 

 

5. STYLOWA… charakterystyczna, która w 100 proc. jest sobą. W stylu chodzi o harmonię i świadomość siebie, a nie ślepe podążanie za tym, co podyktują nam inni.

video

VICTORIA BECKHAM JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: Olivia Kijo | Gaby Aghion | Chloe |

podobne artykuły