PL / EN
OTWARCIE BUTIKU JOANNY HAWROT W WARSZAWIE

OTWARCIE BUTIKU JOANNY HAWROT W WARSZAWIE

Polska projektantka w końcu w stolicy!

Joanna Hawrot w końcu zawitała do stolicy, gdzie otworzyła butik – atelier i z tej okazji zaprosiła gości na wyjątkowy happening i premierę kolekcji #SHODO.

 

Długo była wierna Krakowowi i po latach pracy w stolicy Małopolski postanowiła podbić również Warszawę. Uroczysta inauguracja butiku przy ulicy Kopernika 8/18 na Nowym Świecie zbiegła się z premierę kolekcji #SHODO, do której wprost nawiązywał występ japońskiej mistrzyni kaligrafii Biho Asai. Artystka brała udział w procesie powstawania nowej linii polskiej projektantki i na jej potrzeby stworzyła kaligrafie-symbole nawiązujące do świata natury i emocji. Opieką wizualną Asai zajęli się czołowi kreatorzy Jaga Hupało i Harry J. Clifford.

 

„Występ Biho Asai to klamra zamykająca wielomiesięczny projekt. Tak jak w przypadku kolekcji #KIMONOLOVERS, świat #SHODO to przenikanie świata mody, ze światem sztuki. To także kolejny etap rozwoju autorskiej twórczości, odpowiedź na potrzeby warszawskiego klienta. Obudziliśmy do życia nowe miejsce, któremu przyświeca filozofia From Fashion To Art” – mówiła Joanna Hawrot.

 

Z przyjemnością witamy Joannę w Warszawie i zapraszamy fanów mody i sztuki do odwiedzenia jej nowej przestrzeni!

 

 

BUTIK – ATELIER JOANNA HAWROT

ul. Kopernika 8/18

Warszawa

video

ŁUKASZ JEMIOŁ SS18 – BACKSTAGE POKAZU

tagi: Joanna Hawrot | butik | Jaga Hupało | Biho Asai |

podobne artykuły