PL / EN
KATE MOSS W KAMPANII STUART WEITZMAN JESIEŃ ZIMA 2013/14

KATE MOSS W KAMPANII STUART WEITZMAN JESIEŃ ZIMA 2013/14

Brytyjska top modelka wciąż jest w formie! Tym razem zobaczcie Kate Moss w czarno-białej kampanii obuwia Stuart Weitzman na jesień zimę 2013/14!

Mimo, że w branży konkurują z nią nastolatki, ona wciąż jest niezastąpiona. Ikona stylu i modelingu, która w styczniu skończyła 39 lat wciąż może pochwalić się nienagannym ciałem i profesjonalizmem. Dlatego nie dziwi nas fakt, że Kate Moss, która pojawiła się już w kampanii m.in. Versace na kolejny sezon, ponownie została zaproszona do współpracy przy zdjęciach wizerunkowych obuwniczej marki Stuart Weitzman. Poprzednio pracowała również z Mario Testino – tym razem duet znów spotkał się na planie.

 

Czarno-białe, studyjne zdjęcia ze scenografią ograniczoną jedynie do dużego kubika, fotela czy kanapy, na których siedzi top modelka eksponują jej zadbane ciało i najnowsze projekty Weitzmana na jesień zimę 2013/14. Amerykański projektant na kolejny sezon proponuje nam m.in. zamszowe lub lakierowane kozaki za kolano lub krótkie połyskujące botki oraz buty trapery.

 

Co myślicie o kolejnej kampanii 39-letniej Moss?

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Stuart Weitzman | Mario Testino | kampania jesień zima 2013/14 | kolekcja jesień zima 2013/14 | KATE MOSS |

podobne artykuły