PL / EN
KATE BOSWORTH DLA TOPSHOP – KOLEKCJA I KAMPANIA „TOPSHOP FESTIVAL”

KATE BOSWORTH DLA TOPSHOP – KOLEKCJA I KAMPANIA „TOPSHOP FESTIVAL”

Festiwalowy klimat i garderoba idealna na wielkie muzyczne święto - zobaczcie efekty kolejnej współpracy angielskiej marki Topshop z amerykańską aktorką Kate Bosworth.

Pamiętacie gwiazdkowy projekt, w którym przez kilka tygodni zadaniem było odgadnięcie nowej ambasadorki marki Topshop? Była to pierwsza akcja angielskiej sieciówki z popularną amerykańską aktorką Kate Bosworth. Tak oficjalnie rozpoczęła się ich współpraca, która trwa do dziś i właśnie zrodziła kolejny duży projekt.

 

Festiwalowy sezon ruszył już na dobre i z tej okazji powstała kolekcja „Topshop Festival” inspirowana największymi świętami muzyki oraz indywidualnym stylem gwiazdy Hollywood. Bosworth nie tylko została twarzą kampanii, ale także brała czynny udział przy tworzeniu każdego z 16 elementów idealnej, festiwalowej garderoby. Całość dostępna jest w sklepach od 17 maja. W kolekcji znajdziemy m.in. jeansowe i skórzane szorty, zwiewne sukienki, kamizelki, koszule oraz buty kowbojki – wszystko w festiwalowym boho stylu, z którego słynie aktorka.

 

Wszystkiemu towarzyszy także międzynarodowa akcja, którą promuje wideo z jej udziałem zatytułowane „The Road to Coachella”, wyreżyserowane przez Bosworth i jej narzeczonego – Michaela Polisha. Poza tym marka Topshop stworzyła także przewodnik po największych światowych festiwalach. Niebawem rozpoczną się także konkursy, w których klienci sieciówki będą mogli wygrać bilety na sekretne koncerty w nieznanych lokalizacjach na całym świecie!

 

W galerii znajdziecie kilka propozycji z kolekcji Kate Bosworth, a także całą kampanię z jej udziałem! To lato z pewnością należy do muzycznych festiwali!

 

źródło: youtube.com

 


video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Kate Bosworth | Topshop | Coachella | kampania wiosna lato 2013 | Topshop Festival | The Road to Coachella |

podobne artykuły