PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KASIA STRUSS W OKŁADKOWEJ SESJI DLA VOGUE NETHERLANDS

KASIA STRUSS W OKŁADKOWEJ SESJI DLA VOGUE NETHERLANDS

Przegląd najgorętszych trendów na jesień zimę 2013/14 i piękna Kasia Struss w sierpniowym okładkowym edytorialu dla Vogue Netherlands. Lubimy!

Co będziemy nosić tej jesieni? Czy lepiej wybrać czerwień czy może żółć? Postawić na błyszczące faktury czy raczej na przezroczystości? Teraz już nie trzeba wybierać, który trend jest bardziej na czasie. Tej jesieni nosimy ich wiele – łącząc je ze sobą w różne zestawy lub stawiając na total look. Pora, więc zajrzeć do szafy i przekonać się czy zakupy sprzed paru miesięcy czasem nie wpasują się w must have na jesień zimę 2013/14. W kolejnym sezonie znów do łask wracają pastele, lata 40., styl militarny i ten rodem z szafy chłopaka, monochromatyzm, oversize’owe kroje, czarna koronka, wyraźny colour blocking, zwierzęce printy w opozycji do marynarskiej estetyki, groszki i piżamowe fasony najmocniej lansowane przez Marca Jacobsa.

 

Wszystkie te gorące jesienno-zimowe tendencje w najnowszym sierpniowym wydaniu Vogue Netherlands prezentuje w towarzystwie Dewi Driegen dawno niewidziana Polka – Kasia Struss (Avant Models). O modelce ostatnio było cicho, do swojego portfolio nie dokładała spektakularnych kampanii czy pokazów. Mogliśmy podziwiać ją w kilku udanych sesjach, dlatego ogromnie cieszy fakt, że teraz Polka dla holenderskiego wydania „biblii mody” powraca w tak obszernym, w dodatku okładkowym, edytorialu autorstwa Philippe Vogelenzanga.

 

„Fashion Forward” to podsumowanie trendów na jesień zimę 2013/14 zajrzyjcie więc do galerii i zainspirujcie się stylizacjami autorstwa Darcy Backlar.

 


video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Kasia Struss | Dewi Driegen | Philippe Vogelenzang | Vogue Netherlands |

podobne artykuły