PL / EN
KASIA OSKARD Z NEVA MODELS WYRÓŻNIONA PRZEZ MODELS.COM

KASIA OSKARD Z NEVA MODELS WYRÓŻNIONA PRZEZ MODELS.COM

Piękna podopieczna Neva Models nabiera wiatru w żagle!

Kasia Oskard, jedna z naszych ulubionych new face Neva Models, od której nie sposób było oderwać wzroku za kulisami pokazu MMC Studio (sprawdźcie tutaj), nabiera wiatru w żagle i pojawia się w coraz bardziej prestiżowych realizacjach.

Głośny debiut na wybiegu u Gucci w sezonie jesień zima 2016, gdzie Kasia pojawiła się na exclusive (tutaj), zaowocował stałym angażem w kolejnych pokazach tego domu mody. Bieżący sezon rozpoczęła współpracą z Christopherem Kane oraz projektem dla Calvina Kleina, w którym stanęła przed obiektywem Bretta Lloyda.

Najświeższa głośna sesja z jej udziałem związana jest z wyróżnieniem cyklicznie przyznanym przez prestiżowy branżowy portal models.com, a mianowicie MODEL OF THE WEEK. Oskard pozuje Ezra Patchett, zaś zaplecze kreatywne sesji jest dziełem Marianne Krauss. Nastrojowe kolorowe i monochromatyczne obrazy zestawione w duety uwydatniają delikatne rysy debiutantki, a także jej charakterystyczną eteryczną urodę.

Prywatnie pasjonatka sudoku, w wolnym czasie oddaje się lekturze książek oraz filmom, które są jej pasją. Zasmakowawszy modowej uczty, jaką było widowisko Gucci, modelka nabrała apetytu na więcej; marzy się jej współpraca z takimi domami mody jak Marc Jacobs,  Dior i Chanel i co najciekawsze - wszystko wskazuje na to, że są dla Kasi na wyciągnięcie ręki!

 

video

ŁUKASZ JEMIOŁ SS18 – BACKSTAGE POKAZU

tagi: Kasia Oskard | Neva Models |

podobne artykuły