PL / EN
KARNETY POBYTOWE FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND

KARNETY POBYTOWE FASHIONPHILOSOPHY FASHION WEEK POLAND

Najlepsze miejsca podczas pokazów, możliwość wejścia na backstage – to tylko niektóre z przywilejów dla osób, które wykupią specjalne karnety pobytowe FashionPhilosophy Fashion Week Poland. Dowiedz się więcej!

FashionPhilosophy Fashion Week Poland to największe wydarzenie modowe w Polsce. Odbywa się cyklicznie w Łodzi na Księżym Młynie. Najbliższa, siódma edycja odbędzie się w dniach 24-28 października 2012 r. i zaprezentuje trendy na sezon wiosna-lato 2013. 

 

Dla wszystkich fanów mody FashionPhilosophy Fashion Week Poland przygotował ofertę ekskluzywnych karnetów pobytowych. Jest to szyta na miarę oferta zapewniająca kompleksową opiekę podczas trzech lub czterech dni pobytu w modowej stolicy Polski. Specjalnie opracowany pakiet  to przede wszystkim najlepsze miejsca podczas pokazów mody w rzędach 1-5, możliwość wejścia na backstage i zobaczenia przygotowań do pokazu, a także wejście do Sponsor’s Club na terenie miasteczka Fashion Week. Ponadto Fashion Week to także codzienne after party, gdzie zapewniony jest pobyt   w strefie VIP oraz inne modowe eventy czy wydarzenia towarzyszące.

 

W ramach karnetu rezerwujemy także pokój w trzy lub czterogwiazdkowym  hotelu, zapewniamy codziennie lunche i kolacje w partnerskich restauracjach oraz transfery do miasteczka Fashion Week Poland.

 

Więcej na: www.fashionweek.pl

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: FashionPhilosophy Fashion Week Poland | Fashion Week Poland | fashion week | harmonogram Fashion Week Poland |

podobne artykuły