Logotyp serwisu lamode.info
KARNAWAŁOWY GLAM SZYK OD RESERVED

KARNAWAŁOWY GLAM SZYK OD RESERVED

Wyrusz w modową podróż wraz z marką Reserved i specjalnie przygotowaną kolekcją ubrań i dodatków na Sylwestra i karnawał.

W karnawałowej kolekcji Reserved odnajdziemy zarówno styl lat dwudziestych - cekiny, połyskliwe faktury materiałów, ozdoby z siateczki do włosów, jak i lat 80-tych, ujawniających się w postaci błyszczących legginsów i kolorowych dodatków.

 

Bezkonkurencyjnie wśród propozycji króluje „mała czarna”, zarówno w wydaniu satynowym, dopasowanym jak i formie over size. Glam szyk to charakterystyczny trend w tej kolekcji zarówno w dodatkach jak i w wydaniu głównym. Błyszczące tkaniny w wieczorowej odsłonie prezentują się elegancko i seksownie. Oprócz wspomnianej klasycznej czerni, wśród kolorów znajdziemy  również intensywną czerwień i kobalt.

 

tl_files/moda polska/kolekcje/KARNAWALOWY SZYK Z RESERVED/Reserved-0217.jpgfot. materiały prasowe

 

Sylwestrowe must have męskiej stylizacji to aksamitna marynarka w połączeniu z denimowymi spodniami - w zestawieniu z lakierowanymi butami osiągniemy nobliwy lekko nonszalancki look. W wydaniu mniej formalnym odnajdujemy dobrze skrojone brązowe koszule udekorowane połyskliwym, wąskim czarnym krawatem. W wydaniu party dopuszczalne są również kombinacje kolorowej kraty łączonej z dżinsem. Ma być zabawnie i barwnie!

 

tl_files/moda polska/kolekcje/KARNAWALOWY SZYK Z RESERVED/Reserved-2913.jpgfot. materiały prasowe

 

Sylwestrowa noc jako jedyna w roku musi być szczególna. W tym roku króluje nonszalancki Glam w barwnej odsłonie, radosny i zaskakujący co zwiastuje, że kolejny rok będzie się nosił wyjątkowo modnie.

 

tl_files/moda polska/kolekcje/KARNAWALOWY SZYK Z RESERVED/Reserved-1371-2.jpgfot. materiały prasowe

 

tagi: kolekcja | Reserved |

podobne artykuły