PL / EN
KARNAWAŁOWE PROPOZYCJE OD MARKI SOLAR

KARNAWAŁOWE PROPOZYCJE OD MARKI SOLAR

Wielkimi krokami zbliża się sylwester, a tuż za nim okres karnawałowy. W ofertach marek odzieżowych coraz częściej pojawiają się kolekcje ubrań wieczorowych. My przyglądamy się najciekawszym propozycjom polskiej marki Solar. Zobaczcie!

Nie tak dawno, schowałyśmy na dno szafy letnią garderobę, co wcale nie oznacza, że zima zniechęciła nas do noszenia atrakcyjnych, eleganckich sukienek i innych reprezentatywnych ubrań wyjściowych. To, że zazwyczaj ukrywamy je pod płaszczem, wcale nie zwalnia nas z okazji, w których będziemy mogły je zaprezentować. Wielkimi krokami zbliża się sylwester, a tuż za nim okres karnawałowy. W ofertach marek odzieżowych coraz częściej pojawiają się kolekcje ubrań wieczorowych.

 

My przyglądamy się najciekawszym propozycjom polskiej marki Solar, w której kolekcji znajdziemy niezliczoną ilość ubrań, doskonale wpisujących się w charakter karnawałowy. Na brak wyboru z pewnością nie będziecie narzekać, bo oferta prezentuje się bardzo różnorodnie. Entuzjastki klasyki znajdą w niej proste, czarne sukienki i spódnice na kole. Dla wielbicielek sylwestrowego błysku, nie zabrakło oczywiście cekinowych tunik i topów, jak i połyskujących żakardów. Całość doskonale możecie dopełnić dodatkami – od klasycznych kopertówek, po eleganckie torebki oraz biżuterię.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zapoznajcie się z karnawałowymi propozycjami od Solar.

 

 

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Solar karnawał | Solar karnawałowe propozycje | Solar kolekcja | Solar |

podobne artykuły