PL / EN
MUST HAVE – MOTYW ŚWIĄTECZNY

MUST HAVE – MOTYW ŚWIĄTECZNY

Niektórym kojarzą się one z nietrafionym prezentem gwiazdkowym. Pora o tym zapomnieć, bo kultowe świąteczne wzory to totalny must have! Zobaczcie co znaleźliśmy w popularnych sieciówkach!

Pamiętacie scenę z filmu „Dziennik Bridget Jones”, kiedy główna bohaterka poznaje Marka w niemodnym i dość obciachowym swetrze z reniferem? To było 12 lat temu, a gwiazdkowe najczęściej robione ręcznie przez babcie lub ciotki swetry kojarzą się niektórym właśnie z nietrafionym prezentem. Jednak od kilku sezonów to one w okresie Świąt Bożego Narodzenia królują w sieciówkach. Nazywane nieco prześmiewczo w potocznym języku „ugly sweatshirt”, czyli brzydki sweter nie są już jednak symbolem gwiazdkowego obciachu. Dla tych, którzy mimo wszystko nie są przekonani do świątecznego motywu na swetrach, popularne sieciówki oferują także bieliznę, czapki, kapcie a nawet kombinezony w mikołajkowo-gwiazdkowy wzór.

 

 

Zajrzyjcie, zatem do naszego przeglądu! Specjalnie dla Was redakcja LAMODE.INFO przygotowała kultowe już świąteczne propozycje.  Pamiętajcie to jest prawdziwy must have na Gwiazdkę, a także świetny pomysł na prezent!

 

 

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: prezent na święta | must have święta | święta Bożego Narodzenia | motyw świąteczny | pomysł na prezent |

podobne artykuły