PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
KANYE WEST W OKŁADKOWEJ SESJI INTERVIEW MAGAZINE– LUTY 2013

KANYE WEST W OKŁADKOWEJ SESJI INTERVIEW MAGAZINE– LUTY 2013

Kanye West pojawił się przed obiektywem słynnego fotografa Stevena Kleina. Zobaczcie jego najnowszą sesję do lutowego numeru Interview Magazine.

Kilkanaście lat temu, na łamach jesienno-zimowego wydania Arena Homme Plus, światło dzienne ujrzała sesja autorstwa Stevena Kleina, prezentująca poobijanego i zakrwawionego Justina Timberlake’a. Amerykański fotograf diametralnie zmienił wizerunek znanego piosenkarza, który powoli zaczął mieć coraz mniej wspólnego ze słodkim chłopcem z boysbandu. Trudno się dziwić takiej metamorfozie – każdy kto zdecydował się na sesję z Kleinem, mógł się spodziewać konkretnych efektów.

 

Przy okazji lutowej sesji do magazynu Interview, zimne spojrzenie Kleina zwróciło się w stronę innego znanego muzyka. I tak, wraz z początkiem 2014 roku, na pierwszy ogień poszedł amerykański raper, wokalista i producent muzyczny – Kanye West.

 

Mokry od potu, z diamentowym grillem na zębach, zionie płomieniami z okładki najnowszego numeru amerykańskiego pisma. W środku magazynu znajdziemy edytorial autorstwa Kleina oraz wywiad ze znanym muzykiem, przeprowadzony przez reżysera Steve’a McQueena, twórcę m.in. „12 Years a Slave” (2013) oraz „Wstydu” (2011).  Kanye West opowiada w nim o wideoklipie „Bound 2”, ojcowstwie, o swojej fascynacji Madonną i podejściu do swojej pracy.

 

W sesji Kleina, muzyk pojawia się m.in. w maskach Maison Martin Margiela. Za wizerunek Kanye Westa odpowiadał Karl Templer, znany stylista i dyrektor kreatywny Interview Magazine.

 

 

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Kanye West | Steven Klein | Steven Klein sesja Interview Magazine | Interview Magazine | Interview Magazine luty 2014 | Karl Templer |

podobne artykuły