PL / EN
KAMPANIA MARC JACOBS WIOSNA LATO 2013 – KOLEJNE ZDJĘCIA

KAMPANIA MARC JACOBS WIOSNA LATO 2013 – KOLEJNE ZDJĘCIA

Zobaczcie kolejne zdjęcia z najnowszej kampanii Marca Jacobsa na przyszły sezon. Czy udział w niej okaże się przełomem w karierze Ruby Jean Wilson?

Kampanie Marca Jacobsa od lat niezmiennie cieszą się ogromną popularnością – za sprawą odmiennej wizji prezentacji mody komercyjnej oraz dzięki bardzo charakterystycznej estetyce, która jest zasługą twórcy wszystkich wcześniejszych zdjęć wizerunkowych, Jurgena Tellera.

 

Twarzą tej najnowszej kampanii na wiosnę lato 2013 została Ruby Jean Wilson, która otworzyła i zamknęła ostatni, wiosenny pokaz Jacobsa. Niedawno pokazywaliśmy Wam pochodzące z niej pierwsze zdjęcie a dziś możemy podziwiać już kolejne. Nieco psychodeliczny klimat uzyskano dzięki lustrom i nienaturalnym pozom modelki, która została wystylizowana na Edie Sedgwick. Ta piękna 18-latka, która na potrzeby kampanii została blondynką, zadebiutowała w 2009 roku jednak to współpraca z Jacobsem jest do tej pory najważniejszym punktem w jej karierze. I wszystko wskazuje na to, że jeszcze o niej usłyszymy.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Ruby Jean Wilson | kampania wiosna lato 2013 | Marc Jacobs |

podobne artykuły