PL / EN
KAMPANIA GIVENCHY WIOSNA LATO 2013 – WSZYSTKIE ZDJĘCIA

KAMPANIA GIVENCHY WIOSNA LATO 2013 – WSZYSTKIE ZDJĘCIA

Rodzina Givenchy nareszcie w komplecie! Zobaczcie najbliższych przyjaciół dyrektora kreatywnego marki Riccardo Tisci’ego na zdjęciach z kampanii wiosna lato 2013. Nie mogło oczywiście zabraknąć modelki Kate Moss.

Już w grudniu oficjalnie zaprezentowano pierwsze ujęcia z damskiej i męskiej kampanii domu mody Givenchy na wiosnę lato 2013 a dziś możemy podziwiać już zdjęcia wizerunkowe w całej okazałości. Utrzymane w czarno-białej estetyce fotografie to kwintesencja stylu marki. W kampanii pojawiła się wieloletnia muzę dyrektora kreatywnego Riccardo Tisci’ego - włoską piękność Mariacarla Boscono, która pozuje wraz ze swoją małą córeczką o imieniu Marialucas. W kampani możemy zobaczyć także ikonę modelingu Kate Moss, której nie mogło zabraknąć oraz Marinę Abramovic, Jose Maria Manzanaresa, Jareda Buckhiestera oraz Francisco Peralta. Pełna męska kampania zadebiutowała w styczniowym L’Uomo Vogue.

 

Te najnowsze zdjęcia wizerunkowe marki mają przedstawiać całą rodzinę Givenchy – najbliższe osoby Riccardo Tisci’ego. To jak hołd złożony właśnie krewnym i przyjaciołom, którzy wciąż nieustannie go wspierają. Przy całej kampanii pracowała również Carine Roitfeld i Katy England, które odpowiedzialne są za stylizacje. Zdjęcia są natomiast autorstwa niezawodnego duetu Mert&Marcus.

 

Zobaczcie także video zza kulis, czyli jak powstawała kampania Givenchy wiosna lato 2013!

 

źródło: youtube.com

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Givenchy | Ricardo Tisci | Mariacarla Boscono | Marina Abramovic | kampania wiosna lato 2013 | KATE MOSS |

podobne artykuły