PL / EN
KAMPANIA BACK TO BLUE MARKI GAP JESIEŃ 2013

KAMPANIA BACK TO BLUE MARKI GAP JESIEŃ 2013

Czym tej jesieni zaskoczy nas amerykańska potęga mody casual? Sprawdźcie szczegóły najnowszej kampanii GAP Back to Blue.

 

GAP to amerykańska potęga mody casual dla kobiet, mężczyzn i dzieci, która na dobre zadomowiła się już całym świecie. Ciekawostką jest to, że to właśnie GAP spopularyzował kolor khaki w miejscu pracy, tworząc słynne już casual Fridays, a z klasycznych t-shirtów uczynił modową demonstrację stylu. Dziś ubrania z charakterystycznym logo brandu można kupić w ponad 1500 punktach na wszystkich kontynentach, a marka do współpracy zaprasza coraz to większe nazwiska. GAP na swoim koncie ma już między innymi kolaborację z Diane von Furstenberg czy Valentino. Oprócz tego marka może pochwalić się coraz bardziej kreatywnymi kampaniami.

 

 

Najnowsza, globalna kampania marketingowa GAPBack to Bluecelebruje dziedzictwo marki i promuje kultowe dżinsy Gap. Do zdjęć wizerunkowych zaproszono 24 wpływowe osobowości, a m.in.: Tanishę Long z Girl Code (produkcji MTV) czy Ciprianę Quann założycielkę bloga UrbanBushBabes. Gwiazdy dzielą się swoimi doświadczeniami i opowiadają, że najważniejsze jest, by pozostać najbardziej autentyczną wersją siebie. Każda z nich nosi swoje ulubione elementy z jesiennej kolekcji GAP Back to Blue zaprezentowane w krótkich filmikach, na zdjęciach i animowanych plikach GIF.

 

 

Zajrzyjcie do galerii tam znajdziecie zwiastun kampanii, w postaci kilku portretowych fotografii.

 

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Gap | kampania Gap jesień 2013 | Back to Blue kampania GAP |

podobne artykuły