PL / EN
PREZENTACJA KOLEKCJI GUESS JEANS I MARCIANO GUESS WIOSNA LATO 2014 - RELACJA

PREZENTACJA KOLEKCJI GUESS JEANS I MARCIANO GUESS WIOSNA LATO 2014 - RELACJA

Wczoraj byliśmy na prezentacji kolekcji wiosna lato 2014 Guess Jeans oraz Marciano Guess. Kto się pojawił oraz co znajdziemy w nowej linii? Sprawdźcie.

Wczoraj (9.10) w w showroomie marki Guess przy ulicy Wołoskiej w Warszawie, odbył się dzień prasowy z udziałem gwiazd, dziennikarzy i stylistów. Podczas spotkania zaprezentowano najnowszą kolekcję Guess Jeans oraz Marciano Guess na sezon wiosna/lato 2014. Propozycje od Guess Jeans inspirowane glam-rockiem bazują na łączeniu ze sobą różnych tkanin i kolorów. Elementy metaliczne, efekt dekatyzowania tkanin i wykorzystanie sprayu - tego z pewnością nie zabraknie w najnowszej kolekcji. Z kolei Marciano Guess na wiosnę/lato 2014 proponuje świeżą i zmysłową kolekcję opartą na współczesnym stylu. Pojawi się wiele kolorowych nadruków, kontrastujących barw oraz nietypowych połączeń materiałów. "Miałam okazję być w "centrum dowodzenia" tej firmy i była to dla mnie niezwykła przygoda. Widziałam jak powstaje ta kolekcja, w jaki sposób dobierane są materiały i jak tworzy się printy. Zapoznanie się z pracą światowej marki od podszewki, było dla mnie naprawdę cennym doświadczeniem" - przyznała Anna Czartoryska-Niemczycka, która od marca jest ambasadorką marki Marciano Guess.

 

 

Prezentacja kolekcji Guess Jeans i Marciano Guess wiosna lato 2014

fot. AKPA / Prezentacja kolekcji Guess Jeans i Marciano Guess wiosna lato 2014

 


W tym roku Guess wsparł także akcję charytatywną "VIVA! Najpiękniejsi. I ty możesz sięgnąć gwiazd". Marka zaprosiła znane osoby do zaprojektowania denimowych kurtek, które 21 listopada zostaną zlicytowane podczas Guess Denim Party. Całkowity dochód z akcji zasili fundusz stypendialny akcji charytatywnej magazynu VIVA!. "Niestety nie wszystkie dzieci mają szansę rozwijać swoje talenty, więc organizujemy tę akcję, aby im pomóc. W tym roku wybraliśmy dziewiętnaścioro utalentowanych dzieci, którym ufundowaliśmy stypendium i mamy nadzieję, że z roku na rok ta liczba będzie rosnąć" - powiedziała Katarzyna Przybyszewska, redaktor naczelna magazynu VIVA!.

 

 

Wśród gwiazd, które stworzą własne projekty kurtek znalazły się: Anna Czartoryska-Niemczycka, Kasia Zielińska, Radosław Majdan, Joanna Horodyńska, Tomasz Sadurski oraz zespół Afromental. "Myślę, że to bardzo fajna sprawa, bo tworzenie własnych projektów jest czymś, co nas angażuje i co także lubimy. To zabawa, która ma pomagać, więc jestem absolutnie za!" - powiedziała Kasia Zielińska. "Pomysł na projekt mojej kurtki zrodził się spontanicznie. Będzie to propozycja bliska mojemu sercu, czyli kurtka rockowa. Chcę zrobić coś z polotem, ale jednocześnie nie chcę przesadzić, bo ta kurtka musi znaleźć nabywcę" - dodał z uśmiechem Radosław Majdan.                                     

 

 

 Prezentacja kolekcji Guess Jeans i Marciano Guess wiosna lato 2014

fot. AKPA / Anna Czartoryska-Niemczycka - Prezentacja kolekcji Guess Jeans i Marciano Guess wiosna lato 2014

 


Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na prezentacji kolekcji Guess Jeans oraz Marciano Guess na sezon wiosna/lato 2014.

 

 


 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Guess Jeans | Guess Marciano | kolekcja wiosna lato 2014 | Katarzyna Zielińska | Radosław Majdan | Anna Pawlik | Anna Czrtoryska-Niemczycka |

podobne artykuły