Logotyp serwisu lamode.info
KALENDARZ PIOTRA STOKŁOSY DLA AMBASADY RP W PARYŻU

KALENDARZ PIOTRA STOKŁOSY DLA AMBASADY RP W PARYŻU

Zobaczcie kolejną edycję kalendarza stworzonego przez Piotra Stokłosę dla Polskiej Ambasady w Paryżu, z udziałem modelki Marceliny Sowy.

Dans un monde aussi grand - tout n'est que détail, czyli świat jest tak wielki, że wszystko jest szczegółem. To sparafrazowane słowa Wisławy Szymborskiej, którymi został zatytułowany kolejny, bo już piąty Kalendarz dla Ambasady RP w Paryżu stworzony przez Piotra Stokłosę. Projekt jest efektem współpracy  fotografa z panemTomasz Orłowskim, Ambasadorem Polski oraz jego żoną, panią Aleksandrą Orłowską.

 

Na czarno-białych zdjęciach możemy podziwiać projekty zarówno polskich jak i zagranicznych marek zaprezentowane przez modelkę Marcelinę Sowę. Ich przekrój jest imponujący – od Diora, Nicholasa Kirkowooda poprzez Bohoboco, Gosię Baczyńską, Dawida Wolińskiego, Plicha, ZUO Corp., Paprocki&Brzozowski aż do młodych zdolnych czyli Friends with Benefits, Jakuba Pieczarkowskiego, Kamili Gawrońskiej-Kasperskiej, Moniki Błażusiak. Dopełnieniem sylwetek jest biżuteria LILOU, marki świetnie radzącej sobie zarówno na polskim jak i francuskim rynku, która została w tym roku zaproszona do pracy nad kalendarzem. Więcej możecie dowiedzieć się na stronie http://www.les-secrets-de-lambassade.eu.

 

Zobaczcie także filmik promujący kalendarz:

źródło: materiały prasowe

tagi: Piotr Stokłosa | Kalendarz dla Ambasady RP w Paryżu | Lilou |

podobne artykuły