PL / EN
JULIA KUZKA Z D’VISION W EDYTORIALU  DLA SYN MAGAZINE

JULIA KUZKA Z D’VISION W EDYTORIALU DLA SYN MAGAZINE

Świetna nastrojowa realizacja – zobaczcie!

Syn Magazine to niezależna twórcza platforma skupiająca młodych fotografów. Założona przez trzy fotografki: Bethany Grace, Emily Tebbetts i Julię Wang oddaje przestrzeń online, a także cztery razy do roku na papierze do dyspozycji utalentowanym osobowościom wypowiadającym się w obrębie mody: poza twórcami obrazów, na łamach magazynu swój warsztat mogą zaprezentować także styliści oraz projektanci.

Jednym z ciekawszych edytoriali jest realizacja z podopieczną D’VISION Julią Kuzką (pamiętacie jej piękny wybiegowy debiut u Michała Szulca? - zakulisowe ujęcia – tutaj). Autorem nastrojowych zdjęć jest Tymek Mac, za stylizację odpowiedzialny był Karol Młodziński, a przepiękny make up wykonała Aleksandra Przyłuska.

W sesji pokazano projekty m.in. Kas Kryst (o dynamicznej kampanii pisaliśmy tutaj), Michała Szulca, Michała Mrzygłoda (rewelacyjna kampania tutaj), a także marek takich jak Missoni czy Alexander Wang. Całość zrealizowana w przytłumionych barwach, niezwykle cicha, trochę nostaliczna i mimo że projekty, a także biżuteria mienią się kolorami, całość wybrzmiewa bez krzyku, z naciskiem na nastrój. Piękne!

ZOBACZ TEŻ: 7 INSPIRUJĄCYCH MODELEK NA INSTAGRAMIE - MARZEC 2017

 

video

MICHAL SZULC – BACKSTAGE POKAZU GALENE

tagi: Julia Kuzka. Syn Magazine | edytorial |

podobne artykuły