PL / EN
I AM A WOMAN – KOLEJNA AKCJA W MAGAZINE

I AM A WOMAN – KOLEJNA AKCJA W MAGAZINE

Prawa kobiet to prawa człowieka – dlatego dziś o tak oczywistych kwestiach wciąż trzeba przypominać?

Dzień Kobiet, który obchodzony jest 8 marca na całym świecie, w tym roku nabrał szczególnego, zgodnego ze swoją proweniencją, charakteru: w USA miało to związek z prezydenturą Donalda Trumpa, z którą większość Amerykanów wciąż nie może się pogodzić i u nas podobnie – „celebrowanie” tego święta nabrało ścisłe politycznego charakteru.

Redakcja W Magazine, który na łamach pisma angażuje się w trudne społecznie kwestie, po raz kolejny w przewrotny sposób ukazuje drugie dno problemu dowodząc, że nawet pozornie jednowymiarowe sytuacje nigdy takimi nie są.

Jakiś czas temu pisaliśmy (tutaj) o proteście osobowości z branży dotyczącym polityki antyimigracyjnej w Stanach Zjednoczonych, tym razem zaś znane nazwiska, w tym m.in. odelki Bella Hadid, Kendal Jenner, Joan Smalls, Hailey Baldwin, muzyk Travis Scott, projektant Anthony Vaccarello i jego muza Anja Rubik, a także Aleksandra Woroniecka – nowa szefowa działu mody francuskiej edycji magazynu Vogue zabierają głos w kwestii swoich praw: Women’s Rights are Human Rights.

Nie wydaje się Wam szokujące, że w XXI wieku trzeba o tak podstawowych i oczywistych kwestiach głośno przypominać?


Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Winnie Harlow | W Magazine | I am a woman |

podobne artykuły