PL / EN
JOANNA HORODYŃSKA W SESJI WIZERUNKOWEJ MMC STUDIO DESIGN

JOANNA HORODYŃSKA W SESJI WIZERUNKOWEJ MMC STUDIO DESIGN

Znana stylistka ponownie wraca do roli modelki! Joanna Horodyńska pojawiła się w najnowszej sesji wizerunkowej marki MMC. Sprawdźcie!

Warszawa długo czekała na moment, w którym stacjonarnie będzie można przymierzyć i kupić projekty znakomitego polskiego duetu MMC Studio Design. Ilona Majer i Rafał Michalak, co sezon podbijają serca łódzkiej publiczności na tamtejszym Fashion Weeku. Pochlebne recenzje doceniające zarówno ich projekty, jak i całą oprawę każdego pokazu idą w parze z wypełnioną po brzegi widownią.

 

Od września ubrania MMC dostępne są w butiku FRANK Y przy ul. Natolińskiej 3. Z tej okazji marka zaprosiła zaprzyjaźnioną Joannę Horodyńską do udziału w najnowszej sesji wizerunkowej. Stylistka i była modelka ponownie powraca więc do swojej dawnej roli i ponownie pod szyldem MMC. Co sezon pojawia się bowiem na wybiegu prezentując nową kolekcję duetu.

 

Na zdjęciach autorstwa Aldony Karczmarczyk możemy podziwiać stylizacje będące miksem dwóch ostatnich kolekcji. Można je zestawiać z sobą w dowolny sposób, przez co zyskują bardziej uniwersalny charakter. Ten zabieg pokazuje, że Ilona Majer i Rafał Michalak bardzo elastycznie traktują sezonowość – liczy się własny styl i modowe eksperymenty.

 

W galerii znajdziecie całą sesję wizerunkową MMC. Jak oceniacie efekty?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Joanna Horodyńska | MMC | Joanna Horodyńska w MMC | Ilona Majer | Rafał Michalak |

podobne artykuły