Logotyp serwisu lamode.info
JENNIFER LOPEZ TWARZĄ WIOSENNO-LETNIEJ KAMPANII MARKI TOUS

JENNIFER LOPEZ TWARZĄ WIOSENNO-LETNIEJ KAMPANII MARKI TOUS

Latynoska piękność również pokochała misia Tous.

Piosenkarka, aktorka, tancerka, słynna już ikona popkultury, a ostatnio również mama bliźniaków wciela się w kolejną rolę. Jennifer Lopez, bo o niej mowa, przyjęła kolejną propozycję współpracy. Tym razem uległa urokowi słynnego misia i zostanie twarzą wiosenno-letniej kampanii hiszpańskiej marki Tous.

 

„Miś Tous należy do moich ulubionych. I wiemy dobrze, że wszystkie dziewczyny kochają diamenty” – z wdziękiem skomentowała Jennifer swoją współpracę z marką Tous.

 

Tous na rynku istnieje od 1920 roku i słynie z innowacyjnej formuły tworzenia biżuterii. Ta silna, globalna marka sprzedaje już swoje wyroby w 45 krajach i 400 salonach na całym świecie, od 2009 roku również w Polsce.  W ofercie firmy znajdują się akcesoria, perfumy, biżuteria i zegarki.

 

Zdjęcia do najnowszej kampanii Tous z udziałem pięknej Jennifer Lopez wykona słynna niemiecka fotografka Ellen Von Unverth, której prace słyną ze zmysłowego, erotycznego i pełnego nagości zabarwienia (popularność zyskała fotografując w latach 90-tych Claudię Schiffer do kampanii Guess? Jeans)

 

„Jesteśmy niesłychanie szczęśliwi, że Jennifer wesprze nas w wiosennej kampanii – przyznała Rosa Tous. To nie tylko piękna kobieta, ale również utalentowana aktorka, muzyk i tancerka. Łączy nas podobnie podejście do wartości rodzinnych. A Tous to rodzinny biznes” – dodał Salvador Tous, mąż Rosy i właściciel firmy. „Jesteśmy przekonani, że Jennifer  będzie wspaniałym rzecznikiem firmy. Jest prawdziwa i charyzmatyczna. Nadaje się idealnie do reprezentowania marki."

tagi: Tous | kampania | wiosna-lato 2011 | Jennifer Lopez |

podobne artykuły