PL / EN
JAMES FRANCO W KAMPANII OKULARÓW GUCCI BLACK BAMBOO

JAMES FRANCO W KAMPANII OKULARÓW GUCCI BLACK BAMBOO

James Franco ponownie dla Gucci! Tym razem hollywoodzki aktor wystąpił w kampanii męskich okularów przeciwsłonecznych Black Bamboo.

Od lat ściśle ze sobą współpracują. Wielokrotnie był twarzą zapachów marki oraz jej męskich kolekcji. Jest jednym z najprzystojniejszych hollywoodzkich aktorów, a Gucci jednym z najpotężniejszych domów mody. Po raz kolejny aktor James Franco został zaproszony do współpracy przez włoskiego giganta. Już w październiku do sprzedaży trafi wyjątkowa kolekcja okularów przeciwsłonecznych Black Bamboo na jesień zimę 2013 reklamowana kampanią z jego udziałem.

 

Jakie są nowe propozycje okularów dla mężczyzn od Gucci? Jednocześnie klasyczne i nowoczesne. Są kontynuacją kolekcji Bamboo na sezon wiosna lato 2013. Częściowo składają się właśnie z bambusa, z którego wykonano mostek łączący metalowe oprawki. Całość wieńczą cieniowane lustrzane soczewki w szarym kolorze. Wszystkie propozycje poznamy już w sierpniu, tymczasem możemy podziwiać Jamesa Franco na pierwszym kampanijnym zdjęciu autorstwa duetu Mert&Marcus.

 


video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: James Franco | Gucci | Gucci Black Bamboo | okulary | kampania jesień zima 2013/14 |

podobne artykuły