PL / EN
JAK WYKONAĆ TRWAŁY MANICURE? – WYPRÓBUJ LAKIERY DO PAZNOKCI ORLY

JAK WYKONAĆ TRWAŁY MANICURE? – WYPRÓBUJ LAKIERY DO PAZNOKCI ORLY

Jak wykonać manicure, by był staranny i długotrwały? Odkryj lakiery do paznokci Orly, które pokochały już Rihanna i Gwyneth Paltrow i poznaj przepis na profesjonalny manicure

Dłonie to wizytówka każdej z nas, dlatego starannie wykonany manicure to podstawa. Jak się okazuje nie tylko lakier ma tu duże znaczenie, ale i sposób przygotowania płytki paznokcia. Podpowiadamy, jak przy wykorzystaniu odpowiednich preparatów marki Orly krok po kroku wyczarować na paznokciach trwały kolor.

 

 

Odtłuszczanie i gruntowanie

 

Jeśli chcemy by nasz manicure zdobił paznokcie na dłużej, trzeba w pierwszej kolejności sięgnąć po preparat odtłuszczający z zawartością kwasku cytrynowego, który skutecznie wyrównuje poziom ph płytki paznokciowej, gwarantując optymalną przyczepność warstwy bazowej i lakieru. Na tak przygotowanej bazie lakier utrzyma się dłużej. 

 

 

Preparat podkładowy

 

Preparat podkładowy jest niczym dwustronna taśma - z jednej, mocno przylegać do płytki paznokciowej, z drugiej tworzyć warstwę, do której przyczepi się lakier. Dzięki zawartości żywicy te wymogi spełnia Bonder - ochronna baza, która poprawia przyczepność i odporność lakieru na zużycie. Wystarczy jedna cienka warstwa, by przedłużyć trwałość lakieru nawet do dwóch tygodni. Dodatkowo preparat tworzy ochronną powłokę zabezpieczającą naturalną płytkę paznokcia przed żółknięciem.

 

 

Wybieramy kolor

 

To najprzyjemniejsza część wykonywania manicure. Wybieramy najbardziej odpowiadający naszym gustom kolor.  Pamiętaj jednak , by nakładając lakier robić to w odpowiedni sposób. Dwie cienkie warstwy dają dużo lepszy, a przede wszystkim trwalszy efekt. Paznokcie pomalowane jedną, grubszą warstwą lakieru, po pierwsze dłużej schną, po drugie szybciej odpryskują. Dlatego warto poświęcić chwilkę czasu i pomalować płytkę dwa razy, zachowując przerwy między warstwami.

 

 

Preparat nabłyszczający

 

Ostatnim krokiem w wykończeniu manicure jest pomalowanie paznokci preparatem nawierzchniowym, który dosuszy lakier i doda mu połysku. Sięgnij po Polishield, który oprócz wspomnianych zadań chroni płytkę przed żółknięciem, a także pozostawia polimerową powłokę, zapobiegającą pękaniu, kruszeniu i łuszczeniu się lakieru. 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Orly | jak wykonać trwały manicure | trwały manicure | lakiery do paznokci |

podobne artykuły