Logotyp serwisu lamode.info
JAK SKORYGOWAĆ ZMARSZKI I PRZYWRÓCIĆ JĘDRNOŚĆ SKÓRZE? – ODKRYJ OPHYCÉE MARKI GALÉNIC

JAK SKORYGOWAĆ ZMARSZKI I PRZYWRÓCIĆ JĘDRNOŚĆ SKÓRZE? – ODKRYJ OPHYCÉE MARKI GALÉNIC

Opatentowana moc niebieskich alg zamknięta w kosmetykach Ophycée marki Galénic. Pomóż swojej skórze zachować piękno i młodość.

Linia pielęgnacyjna Ophycée marki Galénic sięga swoją historią do lat 60., kiedy to naukowcy z Narodowego Centrum Badań Naukowych CNRS we Francji zakończyli badania nad właściwościami alg, na bazie czego powstał lek, który z niezwykłą mocą regenerował, przyśpieszał zabliźnianie ran i odbudowywał uszkodzoną skórę.

 

Dziś w kosmetykach Galénic sukcesywnie wykorzystuje się opracowane na bazie alg patenty. Linia Ophycée to gama innowacyjnych produktów zawierająca bardzo silną esencję niebieskich alg, które stymulują aż 3 czynniki młodości: mikro-naczynia krwionośne (odpowiedzialne za odżywienie i dotlenienie skóry, fibroblasty (odpowiedzialne za syntezę elastyny, kolagenu oraz naturalnego kwasu hialuronowego) i keratynocyty (wypełniają zmarszczki na powierzchni).

 

W linii produktów Ophycée działających na te obszary skóry, które mają decydujący wpływ na jej kondycję oraz młody wygląd, znajdziemy: serum liftingująco-wypełniające zmarszczki, krem liftingująco-wypełniający zmarszczki na dzień (do skóry suchej i bardzo suchej, oraz normalnej i mieszanej, krem regenerująco-liftingujący na noc, krem do kompleksowej pielęgnacji skóry wokół oczu oraz punktowy wypełniacz zmarszczek i bruzd.

 

Kosmetyki Ophycée marki Galénic ekspresowe ujędrnienie, napięcie, wygładzenie i pomoc w redukcji zmarszczek.

tagi: Galénic | Ophycée | krem na zmarszczki | pielęgnacja twarzy |

podobne artykuły