PL / EN
JAK DBAĆ O RZECZY Z KASZMIRU?

JAK DBAĆ O RZECZY Z KASZMIRU?

Zainwestowaliście w cudowny sweter, szalik lub czapkę? Zobaczcie, jak je pielęgnować!

Bez względu na to, czy zainwestowaliście w mięciutki sweter z kaszmiru od The Row, czy schwytaliście świetną okazję w sieciówce, aby skorzystać z niego jak najlepiej w tym i kolejnym sezonie, podążajcie za tymi prostymi wskazówkami.

JAK PIELĘGNOWAĆ UBRANIA Z KASZMIRU?

1. Jeśli decydujesz się na pranie w pralce, ustaw tryb prania ręcznego. Kaszmirową rzecz połóż na płasko na ręczniku i pozostaw do wyschnięcia. Dzięki temu nie straci swojego kształtu.

2. Jeśli Wasza pralka nie posiada takiego trybu, włóżcie kaszmir do poszewki na poduszkę i ustawcie tryb prania zimnego (20°C).

3. Mole kochają kaszmir, szczególnie ten z mięsistym i wilgotnym włóknem, dlatego przechowujcie go w bezpieczny sposób i upewnijcie się, że wkładacie go do szafy, kiedy jest już całkowicie suchy. Złóżcie go delikatnie (na trzy) i umieśćcie w woreczku na suwak. Wieszak spowoduje, że wełna będzie się niekorzystnie wyciągać. Dla dodatkowej ochrony dołączcie do woreczka zawieszkę anty-molową.

4. Każdy kaszmir, bez względu na swoją jakość i cenę, ma tendencję do mechacenia się. Aby pozbyć się kuleczek, użyjcie specjalnego grzebienia do odzieży – połóżcie go na płasko i delikatnie przeczeszcie włókna (zobaczcie w galerii poniżej).

POLECAMY: 40 PAR IDEALNYCH SKÓRZANYCH RĘKAWICZEK

 

Wciąż szukacie ubrań i akcesoriów z kaszmiru? Oto krótki przegląd pięknych rzeczy z sieciówek i marek luksusowych, które okażą się świetną inwestycją na zimę.

 

video

STELLA MCCARTNEY JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: kaszmir | modopedia | TRENDY |

podobne artykuły