PL / EN
INSPIRACJE BLACK+WHITE - WYGRAJ ZAKUPY Z MARKĄ REXONA!

INSPIRACJE BLACK+WHITE - WYGRAJ ZAKUPY Z MARKĄ REXONA!

Czerń i biel to Wasze ulubione kolory? Pokażcie jak je nosicie i weźcie udział w konkursie marki Rexona!

Biel i czerń to Wasze ulubione kolory? Tak się składa, że to również dwa najmocniejsze trendy sezonu wiosna lato 2015! Biały total look lansują w swoich kolekcjach Michael Kors, Chloé czy Lacoste, a z kolei sylwetki osadzone w głębokiej czerni pojawiły się na wybiegach u Balenciagi, Balmain czy Roberto Cavalli

 

Marka Rexona również postanowiła podchwycić te kolorystyczne tendencje, czego efektem jest najnowsza linia antyperspirantów Invisible Black+White. Dzięki ich właściwościom, noszenie białych i czarnych ubrań jeszcze nigdy nie było tak komfortowe, a obawy przez żółtymi niechcianymi plamami, mogą zdecydowanie pójść w niepamięć.

 

Aby wykorzystać najgorętsze trendy, a zarazem unikalność kosmetyków Invisible Black+White, Rexona przygotowała dla swoich klientek niezwykły konkurs. Nagrodą główną jest 10 tys. złotych na zakupy w towarzystwie jednej z najpopularniejszych polskich blogerek - Jessici Mardeces oraz wiele innych atrakcyjnych upominków. Wystarczy, że kupicie jeden z produktów Invisible Black+White, oraz stworzycie wyjątkową stylizację w oparciu o białą i czarne elementy swojej garderoby, którą opublikujecie za pomocą specjalnej aplikacji Rexona na Facebook’u. 

 

Konkurs trwa do 26 kwietnia 2015 do godz. 18:00, a wszystkie szczegółowe informacje znajdziecie na stronie konkursowej aplikacji.

 

REKLAMA

BIEL I CZERN - TRENDY WIOSNA LATO 2015/rexona kolekcja.jpg

 

Jak efektywnie zadbać o świeżość skóry, a jednocześnie ubrań, które mamy na sobie? Rexona znalazła na to idealny sposób! Produkty z linii antyperspirantów Invisible Black+White nie tylko skutecznie redukują pocenie, ale również, dzięki przełomowej opatentowanej technologii MotionSense™, zapewniają długotrwałą świeżość, która zostaje z nami przez 48 godzin. Unikalność Rexona Invisible Black+White gwarantuje również niezawodną i niewidoczną ochronę od intensywnie ciemnych po bardzo jasne ubrania. Dzięki odpowiednim właściwościom antyperspirantów marki Rexona, można na dobre zapomnieć o niepożądanych, nieestetycznych żółtych plamach na białych i czarnych ubraniach.


video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Rexona | konkurs | czerń i biel | Jessica Mercedes |

podobne artykuły