Logotyp serwisu lamode.info
INSPIRACJA DNIA - LAPO ELKANN

INSPIRACJA DNIA - LAPO ELKANN

Myśleliście, że biznesowa moda dla panów równa się klasycznym garniturom i nie rzucającym się w kolorom krawatom? Włoski przemysłowiec, Lapo Elkann udowadnia, że nawet tam, gdzie wymagany jest odpowiedni dresscode można bawić się trendami.

Lapo Elkann z pozoru niewiele ma wspólnego ze światem mody. Ten urodzony w Nowym Jorku Włoch, wnuk prezesa jednego z największych samochodowych koncernów Fiat od zawsze miał żyłkę do biznesu. Współpracował z Ferrari i Maserati, teraz natomiast jest brand managerem firmy dziadka. Lapo kocha piękne samochody, urodziwe kobiety ( związany z Włoszką Biancą Brandolini D’adda) i modę z najwyższej półki.

 

Na załączonym obrazku Elkann ma na sobie marynarkę w delikatne pionowe pasy i  dopasowane do niej garniturowe spodnie w ten sam deseń. Ubrany na cebulkę pod marynarką ma białe polo i granatowy kardigan. Zabawne welurowe slippers’y w granatowym odcieniu założył do jasnoniebieskich skarpet, dodając tym samym zabawny akcent do całości stroju.

 

A jest to całość niezwykle stylowa i starannie przemyślana, dlatego Lapo Elkann został naszą dzisiejszą inspiracją dnia.

 

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA- LAPO ELKANN/EN_00297566_0063.jpg

Fot. East News

tagi: inspiracja dnia | lapo elkann |

podobne artykuły