PL / EN
PTAKI ZIMOWEJ NOCY

PTAKI ZIMOWEJ NOCY

Pióra wciąż w modzie – sprawdź, jak je nosić!

Sylwester tuż-tuż, trzeba zacząć stroszyć piórka… Albo stroić się w piórka, gdyż to jeden z czołowych trendów tego karnawału. Przedstawialiśmy już cekiny, koronkę i kobalt – całości sylwestrowego looku dopełniają właśnie kreacje zdobione piórami.

 

Najpiękniejsze pióra to te ciemne i opalizujące. Wielu kreatorów łączy je z cekinami, co daje niesamowity efekt – kreacja zdaje się lśnić i „frunąć” jednocześnie. W takim stroju nie sposób przejść niezauważoną, jest to zatem trend dla wszystkich królowych i księżniczek karnawału, zarówno dla tych, które kochają blichtr i bycie w centrum uwagi, jak i dla tych, które zwykle stoją gdzieś z boku, ale tej jednej nocy pragną zaszaleć.

 

Pióra pojawiają się wszędzie - na butach, sukienkach i szalach. Pierzaste płaszcze zastępują nawet futra. Najpraktyczniejszą i najpopularniejszą ozdobą pozostaje jednak nieśmiertelne boa z piór.

 

Odważ się zatem i przeobraź się w rajskiego ptaka karnawałowej nocy – łącz cekiny i pióra, otul się futrem! Przede wszystkim jednak, baw się dobrze!

 

tl_files/trendy/z wybiegu/PIORA/gaultier hc- galliano - pucci - m-cos tam.jpgfot. East News (Jean-Paul gaultier Haute Couture, John Galliano, Pucci, Ann Demeulemeester)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: trend | jesień-zima |

podobne artykuły