PL / EN
INSPIRACJA DNIA - KATIE HOLMES

INSPIRACJA DNIA - KATIE HOLMES

Aktorka Katie Holmes uwielbia eksperymentować z modą. Nam spodobała się bardzo jej jeansowa stylizacja w klimacie lat 70. Zobaczcie!

Aktorka Katie Holmes, prywatnie żona Toma Cruise'a i mama małej Suri, lubi eksperymentować z modą. Jako wierna fanka tej dziedziny jest zapraszana na najbardziej prestiżowe pokazy mody, na których, co oczywiste, zasiada w pierwszych rzędach. Dzięki bacznej obserwacji potrafi wyłowić z ogromu niezliczonych projektów to, co dla niej odpowiednie. Styl Kate oscyluje bowiem pomiędzy klasyczną elegancją a sportową wygodą, dlatego bardzo często spotkać ją można w prostych jeansach połączonych z bardziej wytworną górą i eleganckimi, ponadczasowymi dodatkami - jak okulary muchy czy stylowa torebka Birkin.

 

Stylizacja, która bardzo przypadła nam do gustu to jeansowa odsłona Kate. Aktorka wybrała zestawienie total look łącząc ciemnogranatowe dzwony z wysokim stanem z o kilka tonów jaśniejszą koszulą. Interesującym akcentem tej dość spokojnej stylizacji stała się jaskrawo pomarańczowa torebka oraz jedwabny szalik, który aktorka nonszalancko przewiązała sobie na szyi. Buty, fryzurę i dodatki Kate pozostawiła w neutralnym charakterze.

 

tl_files/gwiazdy/inspiracja dnia/INSPIRACJA DNIA - KATIE HOLMES/EN_00968378_0008.jpgfot. East News/Katie Holmes

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Katie Holmes | Tom Cruise | stylizacje gwiazd | inspiracja dnia |

podobne artykuły