PL / EN
INSPIRACJA DNIA - ANGELINA JOLIE

INSPIRACJA DNIA - ANGELINA JOLIE

Kilka dni temu Angelina Jolie otrzymała tytuł Damy Wielkiego Krzyża Orderu św.Michała i św.Jerzego z rąk samej królowej Elżbiety. 

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Angelina Jolie to kobieta z wielką klasą. Ugruntował to ostatnio również tytuł Damy Wielkiego Krzyża Orderu św. Michała i św. Jerzego, który przyjęła z rąk samej królowej Elżbiety. Aktorka, to pierwsza kobieta amerykańskiego obywatelstwa, która otrzymała to honorowe wyróżnienie, na co złożyła się przed wszystkim jej działalność w ramach różnego rodzaju akcji humanitarnych, praca dla Organizacji Narodów Zjednoczonych oraz zaangażowanie w zwalczanie przemocy seksualnej w rejonach objętych konfliktami zbrojnymi.

 

Podczas uroczystego spotkania z Królową, Jolie wyglądała jak zwykle rewelacyjnie. Co gwiazda zdecydowała się ubrać na tą niezwykłą okazję? Wełniany komplet, na który złożyły się ołówkowa spódnica i dopasowany żakiet ściągany paskiem uzupełniony o delikatny jedwabny szal, to projekt z kolekcji wiosna lato 2014 marki Ralph&Russo. Firma  z australijskim rodowodem założona przez projektantkę Tamarę Ralph i jej partnera Michaela Russio, to jeden z ulubionych brandów aktorki. Cały, niezwykle elegancki i kobiecy look dopełniły akcesoria-  perłowe kolczyki oraz szpilki typu peep toe. Tym zestawem Jolie udowodniła, że jest jedną z najlepiej ubranych kobiet w show biznesie, co w połączeniu z jej osiągnieciami w dziedzinie filmu oraz w życiu prywatnym, czyni z niej niezwykle inspirującą postać.

 

A Wy jak oceniacie stylizację Angeliny? 

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Angelina Jolie | inspiracja dnia |

podobne artykuły