PL / EN
AZJATYCKIE IT GIRLS

AZJATYCKIE IT GIRLS

Odkryjcie modę w wydaniu Azjatek!

Ich blogi to prawdziwa kopalnia modowych i podróżniczych inspiracji, a konta na Instagramie śledzą tysiące użytkowników. Poznajcie azjatyckie it girls!

AZJATYCKIE IT GILRS, KTÓRE WARTO OBSERWOWAĆ

Wśród azjatyckich it girls wymienić należy Fei Fei Sun. Jej styl obserwuje ponad 429 tysięcy osób. To nie tylko influencerka, ale również pierwsza chińska modelka, która trafiła na okładkę amerykańskiego, włoskiego, japońskiego i tureckiego Voque’a oraz hiszpańskiej edycji Harper’s Bazaar. Na okładce chińskiej „biblii mody” gościła 8 razy. W szafie Fei Fei Sun zobaczycie kraciaste okrycia wierzchnie, futra oraz malownicze kimona.

Influencerka reprezentuje dwa style: elegancki i sportowy. Złote suknie inspirowane chińską kulturą, długie aż do ziemi, rezerwuje na wielkie wyjścia. Na co dzień proponuje miejski szyk, który urozmaica o sportowe elementy: wygodne buty i bluzy. Nam najbardziej podobają się oryginalne kreacje Fei Fei Sun, które oczami wyobraźni przenoszą nas do Chin.

POLECAMY: ROSYJSKIE IT GIRLS

fot. Fei Fei Sun

 

Wśród azjatyckich it girls znajdziecie również: Nicole Warne (@garypeppergirl), Kiko Mizuhara (@kikomizuhara), Liu Wen (@liuwenlw), Margaret Zhang (@margaret_zhang), Soo Joo (@soojmooj) i Tiffany Hsu (@handinfire).

Zobaczcie inspirujące stylizacje it girls w naszej galerii zdjęć!

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: influencerzy | INSTAGRAM |

podobne artykuły