Logotyp serwisu lamode.info
HONORATA WOJTKOWSKA Z TOP MODEL W NAJNOWSZEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ

HONORATA WOJTKOWSKA Z TOP MODEL W NAJNOWSZEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ

Uczestniczka programu Top Model. Zostań Modelką, Honorata Wojtkowska pozuje do zdjęć w ubraniach od młodych polskich projektantów. Zobaczcie efekty!

Już pierwsza edycja Top Model. Zostań Modelką pokazała, że nie tylko jego zwyciężczyni licznie angażowała się w modowe projekty po zakończeniu programu, ale i pozostałe uczestniczki, jak Beata Szarłowska czy Kasia Smolińska nie dawały nam o sobie zapomnieć biorąc udział w pokazach mody, kampaniach reklamowych czy sesjach zdjęciowych.

 

Podobnie sytuacja się ma w kontekście drugiej edycji. Niecały miesiąc od finałowego odcinka mieliśmy już szansę podziwiać modelki podczas pokazów mody, a dziś prezentujemy Wam najświeższą sesję zdjęciową z udziałem Honoraty Wojtkowskiej. 19-latka pochodząca z Legnicy wzięła właśnie udział w projekcie promującym młodych projektantów. Stylizacje bowiem, wykonane przez Martę Śliwińską i Rafała Kruhlika (fashionPROfashion), w całości wykorzystały twórczość młodych i zdolnych, w tym: Sebastiana Owsianki, Dominiki Cybulskiej, Kariny Królak i Pawła Pyzika. Sesja prezentuje się dość niepokornie, inspiracją do jej stworzenia był film "Czarny Łabędź" i ma na celu ukazanie kontrastu między mroczną awangardą, a delikatną, słowiańską urodą modelki.

 

Zdjęcia w sesji wykonała Kamila Suchożebrska. Jak oceniacie końcowy efekt?

 

 

tagi: Honorata Wojtkowska | Top model | modelka |

podobne artykuły