PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
H&M PONOWNIE NA PARIS FASHION WEEK

H&M PONOWNIE NA PARIS FASHION WEEK

Po sezonie nieobecności szwedzka sieciówka powraca na wybieg! Już w lutym w czasie Paris Fashion Week zobaczymy nową, limitowaną kolekcję H&M Studio. Poznajcie szczegóły.

Rok temu zadebiutowała na Paryskim Tygodniu Mody, a minionej jesieni swoją kolekcję na wiosnę lato 2014 zaprezentowała oficjalnie w Nowym Jorku. Teraz po sezonie przerwy na wybieg powraca szwedzka sieciówka H&M. Już 26 lutego zobaczymy jej najnowsze propozycje ponownie w czasie Paris Fashion Week. Tym razem jednak na potrzeby wydarzenia stworzono specjalną, limitowaną kolekcję H&M Studio. Relację na żywo z pokazu będzie można obejrzeć na hm.com.

 

„To niezwykle ekscytujące, że możemy pokazać H&M Studio w Paryżu i zaprezentować kluczowe trendy oraz projekty na kolejny sezon w jednej kolekcji. H&M Studio wyraża naszą miłość do mody, która towarzyszy wszystkiemu, co robimy” – tak powrót marki na wybieg skomentowała dla portalu wwd.com szefowa zespołu projektowego H&M, Sofie Johansson.

 

W ubiegłym roku w Musée Rodin pojawiła się cała plejada gwiazd, nie tylko na widowni! Na wybiegu mogliśmy podziwiać m.in. Małgosię Belę, Carę Delevingne, Arizonę Muse, Daphne Groeneveld czy Isabeli Fontanę. Jak będzie tym razem? Mamy nadzieję, że z równie wielkim rozmachem!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: pokaz H&M | H&M na Paris Fashion Week | PARIS FASHION WEEK | H&M |

podobne artykuły