PL / EN
HERMÈS – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2013/2014

HERMÈS – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2013/2014

Na zdjęciach najnowszej kampanii Hermès, zapanowała zima. Zobaczcie sesję Nathaniela Goldberga, promującą jesienno-zimową kolekcję 2013/2014.

Na początku tego roku, mieliśmy okazję zachwycać się piękną Lombardią i podziwiać znajdujące się we włoskich Alpach, jezioro Como. To właśnie tam, wśród wspaniałych krajobrazów Północnej Italii, została zrealizowana kampania wiosenno-letniej kolekcji Hermès. 


Przy okazji zdjęć promujących jesienno-zimowy sezon, wpadamy z wizytą do innej części Włoch, do miejscowości Cortina d'Ampezzo, popularnego resortu sportów zimowych, znajdującego się we włoskich Dolomitach. Do współpracy przy najnowszej kampanii Hermès, po raz kolejny został zaproszony fotograf Nathaniel Goldberg. Przed jego obiektywem pojawiła się modelka, która była twarzą wiosenno-letniego sezonu - Iselin Steiro.


Jak przystało na markę, której specjalnośćią są akcesoria ze skóry, nie zabrakło charakterystycznych dla jej wizeruneku dodatków i garderoby. Wśród nich skórzane torebki, rękawiczki, buty oraz okrycia wierzchnie, w tym płaszcze, peleryny i krótkie kurtki.


Efekty sesji możecie zobaczyć w naszej galerii!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Hermes | Hermes kampania jesień zima 2013 2014 |

podobne artykuły