PL / EN
KONRAD PAROL I JEGO NOWA KOLEKCJA - BOYS LEFT GIRLS RIGHT

KONRAD PAROL I JEGO NOWA KOLEKCJA - BOYS LEFT GIRLS RIGHT

Po dwuletniej przerwie Karol Parol powraca z nowym, świeżym pomysłem na siebie. Zobaczcie, co się wydarzyło podczas prezentacji jego najnowszej kolekcji!

W showroomie fullofstyle.pl odbyła się premiera najnowszej kolekcji Konrada Parola. Na wydarzeniu prezentującym BOYS LEFT GIRLS RIGHT, zebrało się spore grono gości, wśród których znaleźli się styliści, dziennikarze i inne osoby związane z modą. 

 

BOYS LEFT GIRLS RIGHT to uniseksowa kolekcja, w której znalazły się ciekawe propozycje, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Projekty Parola są na tyle uniwersalne, że można je łączyć w dowolny sposób. Ta idea w późniejszym czasie będzie stopniowo poszerzana o kolejne sety. W swojej nowej kolekcji, artysta stawia przede wszystkim na jakość i funkcjonalność, stara się trafić do szerszego grona odbiorców i w żadnym wypadku nie traci na swojej oryginalności. Wśród najnowszych propozycji projektanta znajdziemy basicowe T-shirty, oversize'owe bluzy, sportowe bomber jackets, spodnie z charakterystyczną kieszenią z przodu oraz czapki typu full cap. W streetwearowej kolekcji Konrada Parola nie zabrakło jednego z najmodniejszych wzorów tego sezonu, czyli motywu kamuflażu.


Zobaczcie zdjęcia z premiery BLGR w naszej galerii!

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Konrad Parol | kolekcja Konrad Parol | kolekcja Boys Left Girls Right | showroom fullofstyle.pl |

podobne artykuły