PL / EN
HELENA BONHAM CARTER W SESJI OKŁADKOWEJ DLA VOGUE UK

HELENA BONHAM CARTER W SESJI OKŁADKOWEJ DLA VOGUE UK

To dopiero sesja! Jedna z najoryginalniejszych aktorek współczesnego kina, znana z niepokornego stylu tym razem w eleganckiej odsłonie - Helena Bonham Carter dla Vogue UK.

W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy. Po 17 latach Helena Bonham Carter ponownie zawitała na okładkę „biblii mody” - tym razem rodzimej brytyjskiej edycji Vogue.

 

Jest aktorką charyzmatyczną, rozpoznawalną, nieprzewidywalną, nietuzinkową i cenioną przez szerokie grono publiczności. Każda część jej osoby – od dziwacznego stylu poprzez szalony związek z królem filmowej baśni Timem Burtonem, aż do wymagających ról – sprawia, że wciąż uznawana jest za jedną z najoryginalniejszych aktorek obecnego kina.

 

Nic, więc dziwnego, że 47-letnia Brytyjka została gwiazdą najnowszej sesji okładkowej autorstwa duetu Mert Alas i Marcus Piggot, do lipcowego numeru pisma. Nas zachwyciła najbardziej estetyka, w jakiej zaprezentowała się aktorka – porcelanowa cera, perfekcyjny makijaż oraz eleganckie stylizacje rodem z planu filmowego. To dopiero była sesja-wyzwanie! I kolejna rola, w którą Bonham Carter wcieliła się fenomenalnie.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Helena Bonham Carter | Vogue UK | Mert Alas | Marcus Piggot | Mert&Marcus |

podobne artykuły