PL / EN
HANNE GABY ODIELE WYSZŁA ZA MĄŻ

HANNE GABY ODIELE WYSZŁA ZA MĄŻ

Zobaczcie fotorelację ze stylowego ślubu belgijskiej topmodelki!

To był nietuzinkowy ślub! Zobaczcie, jak za mąż wychodzi jedna z najbardziej rozchwytywanych twarzy światowego modelingu!

 

Hanne Gaby Odiele to 28-letnia top modelka pochodząca z Belgii. W 2005 roku została odkryta na festiwalu muzycznym. Świat mody szybko docenił jej oryginalną urodę. W błyskawicznym tempie podpisała kontrakt z agencją w Nowym Jorku i debiutowała na najlepszych pokazach podczas fashion weeków. Kolejny rok okazał się dla niej mniej szczęśliwy. Wypadek samochodowy, w którym złamała obie nogi, zmusił ją do dwuletniej przerwy w modelingu. Ekstrawagancka Hanne powróciła w wielkim stylu. W 2007 roku, sfotografowana przez Paulo Roversi została twarzą kampanii Very Wang. Następnie, pozowała przed obiektywem Stevena Maisela w sesjach wizerunkowych Mulberry, DKNY i Alberty Ferretti. Obecnie portal Models.com uznał ją za Ikonę branży modowej. Hanne to niekwestionowana królowa wybiegów oraz gwiazda mody ulicznej, która zawsze zaskakuje swoimi oryginalnymi stylizacjami.  

 

Niedawno modelka na swoim Instagramie poinformowała, że wzięła ślub ze swoim wieloletnim chłopakiem, DJ-em, Johnem Światkiem. Ostatnio para młoda była częścią kampanii Alexandra Wanga na sezon wiosna lato 2016.  Projektant był również odpowiedzialny za białą suknię top modelki. Jak na Hanne przystało, jej kreacja ślubna z kolekcji Balenciaga nie była zwyczajna. Składała się ze spodni oraz koronkowego topu, a zamiast welonu, posiadała chroniącą przed deszczem pelerynę. Niekonwencjonalna ceremonia ślubna odbyła się w malowniczym plenerze w stanie Nowy Jork. W rolach druhen, w lawendowych kreacjach, mogliśmy podziwiać top modelki Anne Ewers, Jacquelyn Jablonski czy Marthe Hunt. Podczas imprezy nie mogło zabraknąć przyjaciółki Hanne, Kasi Struss oraz JAC. Goście, kreacje i idylliczne miejsce – wszystko to sprawiło, że był to ślub jak z bajki! 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Hanne Gaby Odiele | modelki | ślub |

podobne artykuły