PL / EN
HALINA MLYNKOVA AMBASADORKĄ MARKI BELLER – BACKSTAGE KAMPANII

HALINA MLYNKOVA AMBASADORKĄ MARKI BELLER – BACKSTAGE KAMPANII

Zobaczcie zdjęcia zza kulis sesji zdjęciowej do kampanii BELLER z udziałem nowej ambasadorki marki – Haliny Mlynkovej!

Charakteryzuje ją nie tylko piękna biżuteria, minimalistyczna i wykonana ze szlachetnych kruszców, ale także świetna komunikacja wizualna. Pamiętacie ostatnią świetną kampanię BELLER z udziałem Emilii Nawareckiej z D’Vision? Teraz marka idzie o krok dalej i prezentuje nam swoją ambasadorkę - Halinę Mlynkową, z którą podpisała kontrakt na początku stycznia.

 

- Jestem ogromną fanką biżuterii i długo szukałam takiej, która w stu procentach będzie w mojej estetyce i z którą będę mogła się utożsamiać. Taki właśnie jest BELLER – to biżuteria, której praktycznie nie zdejmuję i która towarzyszy mi w każdej chwili mojego życia: zarówno na scenie, na czerwonym dywanie, jak i na co dzień. Uwielbiam ją i czuję się w niej wyjątkowo! - przyznaje wokalistka.

 

Kampania z jej udziałem, autorstwa Marcina Kempskiego, ujrzy niebawem światło dzienne, a my póki co prezentujemy Wam zdjęcia zza kulis tej sesji wizerunkowej. Jak nową ambasadorkę komentuje Błażej Baar, właściciel i projektant marki?

 

- Halina to przepiękna, stylowa kobieta i utalentowana artystka, od której bije bardzo pozytywna energia i która zaraża swoim optymizmem. Właśnie do takich osób adresowana jest nasza biżuteria, dlatego od razu poczuliśmy chemię i uznaliśmy, że musimy rozpocząć współpracę! – tłumaczy.

 

Jesteśmy bardzo ciekawi kampanii z udziałem Mlynkovej!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Beller | Halina Mlynkova | ambasadorka | biżuteria |

podobne artykuły