Logotyp serwisu lamode.info
H&M HOME POSZERZA OFERTĘ O MEBLE I DODATKI

H&M HOME POSZERZA OFERTĘ O MEBLE I DODATKI

Teraz to w szwedzkiej sieciówce będziemy mogli szukać pomysłów na aranżację wnętrz!

 

Spis treści

1. H&M HOME – MEBLE I DODATKI JESIEŃ ZIMA 2018/19

Marka H&M rusza z własnymi projektami mebli i oświetlenia. Zobaczcie!

H&M HOME – MEBLE I DODATKI JESIEŃ ZIMA 2018/19

Już nie tylko ubrania, ale i wnętrza znalazły się w centrum zainteresowania szwedzkiej sieciówki, która umieściła w wybranych sklepach linię „Furniture & Lightening”. Pierwsze projekty okazały się odpowiedzią na ostatnio popularny styl skandynawski pełen prostych i minimalistycznych form przejawiających się w postaci czarnych stolików na metalowych nogach, czy puf do salonu. Kolekcja stanowi także odbicie trendów ze światowych pokazów mody na jesień zimę 2018/19.

We wnętrzach mieszkań najmodniejszych kolorem stało się połączenie zieleni ze złotem i tak w kolekcji H&M Home znajdziecie szklane szkatułki, duże metalowe świeczniki, lustra w kształcie słońca oraz pojemniki z kamionki z wypukłym wzorem. Salon udekorują także eleganckie żakardowe obrusy oraz złote patery na ciasta i sztućce ułożone na gościnnym stole. Nie brakuje linii, w których  królują zwierzęce desenie nadające unikalny wygląd łazience: cętki i motyw panterki pojawiające się na dodatkach m.in. ręcznikach oraz zasłonach prysznicowych. W linii H&M Home znajdziecie także dodatki i meble dziecięce.

POLECAMY: ZARA HOME JESIEŃ ZIMA 2018/19

Zajrzyjcie do naszej galerii zdjęć, w której prezentujemy najmodniejsze pomysły H&M Home na aranżację wnętrz.  Jak Wam podoba się nowa jesienno-zimowa kolekcja w wydaniu szwedzkiej marki?

tagi: H&M Home | design | jesień zima 2018/19 | TRENDY |

podobne artykuły