PL / EN
GUCCI – KAMPANIA CRUISE 2017

GUCCI – KAMPANIA CRUISE 2017

Do grona muz Alessandra Michelego dołączyła laureatka Oscara!

Pokaz Gucci Cruise 2017 odbył się w Londynie, więc Alessandro Michele postanowił kontynuować brytyjski wątek i kampanię na ten sezon zrealizował w angielskim Chatsworth.

 

To jednak nie koniec ukłonu dyrektora kreatywnego włoskiego domu mody w stronę Wyspiarzy, bo główną bohaterką sesji promującej kolekcję resort 2017 została aktorka Vanessa Redgrave. 79-letniej laureatce Oscara towarzyszyło w angielskiej posiadłości ośmiu modeli, a zdjęcia w bujnych ogrodach i wytwornych wnętrzach wykonał nie kto inny jak Glen Luchford (jest również autorem filmu). Stroną kreatywną projektu zajął się kolejny stały członek ekipy marki od wielu sezonów - Christopher Simmonds

 

Dlaczego Wielka Brytania? Alessandro Michele twierdzi, że brytyjska kultura jest dla niego niewyczerpanym źródłem inspiracji i poprzez kampanię chciał celebrować jej różnorodność oraz wyeksponować jej barwne postaci.

 

Wizja eklektycznego i sielskiego życia angielskiej wsi w oczach włoskiego projektanta wydaje się być niezwykle kusząca – jak uważacie?

 

video

PRADA - FILM "PAST FORWARD"

tagi: Gucci | cruise 2017 | kampania | Alessandro Michele |

podobne artykuły